Яка ситуація зі світлом у Дніпрі 8 лютого

Яка ситуація зі світлом у Дніпрі 8 лютого
Чи вимикатимуть світло за графіком у Дніпрі 8 лютого

Після російських атак в енергосистемі країни зберігається значний дефіцит електроенергії. 8 лютого НЕК “Укренерго” надав обмеження споживання для Дніпропетровської області на рівні 1479 МВт на день та 1418 МВт на ніч. Це 55% від поточної потреби живлення області. 

Наразі такі ліміти дозволять застосовувати графіки погодинних відключень світла. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію ДТЕК “Дніпровські електромережі”. 

Дізнатися графік відключень у вашому будинку ви можете тут. Абоненти ЦЕК за цим посиланням.  

Нагадаємо, що у Дніпропетровській області добу не вимикатимуть світло. Причину та дату дивіться тут. Також читайте, що колишній керівник СБУ Дніпропетровської області Сергій Лисак очолив ОДА. Писали ми й про те, чому у Дніпрі знизився рівень води.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити