Є загиблі та поранені, пошкоджені будинки: ворог вдарив ракетами та БпЛА по Дніпропетровській області

Є загиблі та поранені, пошкоджені будинки: ворог вдарив ракетами та БпЛА по Дніпропетровській області
Ворог атакував Синельниківський район ракетами та дронами

У ніч на 25 жовтня ворог атакував Дніпропетровську область ракетами та дронами. Під прицілом був Синельниківський район. На жаль, загинули двоє людей, а ще семеро – поранені. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на тимчасово виконуючого обов’язки голови ОВА Владислава Гайваненка

Під ворожим прицілом були Петропавлівська, Маломихайлівська та Покровська громади. На місцях ударів виникли пожежі. Пошкоджені багатоквартирний та приватний будинки, господарча споруда, магазин та автомобіль. 

Дрони росіяни також запустили на Вербківську громаду Павлоградського району. Там постраждала інфраструктура. 

Також продовжувалися удари дронами та артилерією по Нікополю. Зайнялися гараж та легковий автомобіль. 

В області активно працювала ППО. Захисники збили шість ворожих безпілотників. 

Наслідки ударів по Нікополю
Наслідки ударів по Нікополю
Палаюче авто в гаражі
Палаюче авто в гаражі

Нагадаємо, що ворог поцілив по Павлоградському району дронами – атакував інфраструктуру. Також поблизу Вербового та Степового просунулися війська рф у Дніпропетровській області. Писали ми й про те, що ворог розстріляв 5 людей у Донецькій області, 57-річна жінка з кульовим пораненням голови вижила, її прооперували у Дніпрі. 

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити