RU
Головна
Реклама
14:41, 31 Серпня
Информатор UA

Интро

Вже найближчим часом у Дніпрі відкриється оновлений ринок "Березинський". Якщо Ви шукаєте приміщення для свого бізнесу, то радимо звернути увагу на ринок . Усі приміщення здаються в оренду з ремонтом, а під час будівництва використовували найсучасніші матеріали та технології. У цього сучасного та комфортного торговельного простору немає аналогів у місті. Про це повідомляє Інформатор. Ринок має цілий ряд переваг, які вигідно відрізняють його від конкурентів: у павільйонах встановлені алюмінієві теплі профілі з енергоощадними склопакетами, на підлозі укладена плитка діаметром 600 на 600 міліметрів, стіни пофарбовані. В підвісну стелю марки Armstrong вмонтовані світильники, у кожному приміщенні є лічильники електроенергії, розетки та розведені вимикачі. Також проведено водопостачання з власними лічильниками та каналізація. Попіклувались й про те, щоб температура всередині була комфортною для відвідувачів. Так, для подальшого встановлення кондиціонерів змонтували фріонотраси та дренажі. Метою власників було створити простір європейського рівня, щоб відвідувачі завжди були задоволені. Тож тут постійно слідкують за чистотою та якістю сервісу. Площа павільйонів складає від 12 до 100 квадратних метрів, тому кожен власник зможе обрати найбільш комфортне приміщення саме під потреби його бізнесу. Вільних місць залишається все менше - наразі залишилося близько 20%. Оренда квадратного метра буде коштувати від 500 гривень. Також на ринку є власна стоянка на 99 місць. Ще один плюс для орендарів - активний пішохідний та автомобільний трафік. Відповіді на всі питання можна дізнатися за телефоном (073) 489-29-48. Слідкуйте за новинами у Facebook та Instagram. Ринок "Березинський" готується до відкриття Площа павільйонів складає від 12 до 100 квадратних метрів Вільних місць наразі залишилося близько 20% Оренда квадратного метра буде коштувати від 500 гривень Рекламний матеріал

Європейський рівень якості у кожному метрі: чому орендарям слід обрати ринок “Березинський”

Читать на русском

Залишилося лише близько 20% місць

Читать на русском
Європейський рівень якості у кожному метрі: чому орендарям слід обрати ринок “Березинський”

Залишилося лише близько 20% місць

Вже найближчим часом у Дніпрі відкриється оновлений ринок "Березинський". 

Якщо Ви шукаєте приміщення для свого бізнесу, то радимо звернути увагу на ринок “Березинський”. Усі приміщення здаються в оренду з ремонтом, а під час будівництва використовували найсучасніші матеріали та технології. У цього сучасного та комфортного торговельного простору немає аналогів у місті. Про це повідомляє Інформатор.

Ринок має цілий ряд переваг, які вигідно відрізняють його від конкурентів: у павільйонах встановлені алюмінієві теплі профілі з енергоощадними склопакетами, на підлозі укладена плитка діаметром 600 на 600 міліметрів, стіни пофарбовані. В підвісну стелю марки Armstrong вмонтовані світильники, у кожному приміщенні є лічильники електроенергії, розетки та розведені вимикачі. Також проведено водопостачання з власними лічильниками та каналізація. 

Попіклувались й про те, щоб температура всередині була комфортною для відвідувачів. Так, для подальшого встановлення кондиціонерів змонтували фріонотраси та дренажі. 

Метою власників було створити простір європейського рівня, щоб відвідувачі завжди були задоволені. Тож тут постійно слідкують за чистотою та якістю сервісу.

Площа павільйонів складає від 12 до 100 квадратних метрів, тому кожен власник зможе обрати найбільш комфортне приміщення саме під потреби його бізнесу. Вільних місць залишається все менше - наразі залишилося близько 20%. Оренда квадратного метра буде коштувати від 500 гривень. 

Також на ринку є власна стоянка на 99 місць. Ще один плюс для орендарів - активний пішохідний та автомобільний трафік.

Відповіді на всі питання можна дізнатися за телефоном (073) 489-29-48

Слідкуйте за новинами «Березинського» у Facebook та Instagram.

Ринок "Березинський" готується до відкриття
Ринок "Березинський" готується до відкриття
Площа павільйонів складає від 12 до 100 квадратних метрів
Площа павільйонів складає від 12 до 100 квадратних метрів
Вільних місць наразі залишилося близько 20%

Вільних місць наразі залишилося близько 20%

Оренда квадратного метра буде коштувати від 500 гривень
Оренда квадратного метра буде коштувати від 500 гривень

Рекламний матеріал

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.