RU
Головна
Дніпро
08:25, 16 Серпня
Информатор UA

Интро

Друзі, в цей важкий час, що спіткав нашу країну, український народ показав всьому світові свою єдність та сміливість. Допомагати дітям  - це не винятковий вибір особистості, а поклик серця цілої нації. ТМ «La Pasta» та благодійний фонд «Kiddo» закликають об’єднати зусилля на фронті допомоги дітям. Проєкт «За покликом серця!» створений для допомоги маленьким українцям під час бойових дій на території нашої держави. Взяти участь в акції може кожен охочий: придбайте макаронні вироби ТМ «La Pasta», які мають благодійну відмітку «За покликом серця!», та кожна одна гривня з продажу акційної пачки буде перерахована БФ “Kiddo” для придбання надважливого обладнання у дитячі лікарні України. Наразі майже по всій країні, дуже гостра потреба у венозних сканерах. Якщо простими словами - це прилад який дозволяє "знайти" вену для ін'єкції, крапельниці або для подачі анестезії. Нехай звичайний похід у супермаркет набуде чималого сенсу. Допомагайте! Адже ми нація з найвеличнішим серцем і разом ми подолаємо будь – які перешкоди! Благодійна акція триватиме з 1 серпня по 30 вересня 2022 року. Деталі на сайті : https://kiddo.ua/ua/project/za-poklykom-serca/ Партнерський матеріал

«За покликом серця»: «La Pasta» та благодійний фонд «Kiddo» запустили акцію для допомоги дітям

Читать на русском

За покликом серця: La Pasta та благодійний фонд Kiddo запустили акцію для допомоги дітям

Читать на русском
«За покликом серця»: «La Pasta» та благодійний фонд «Kiddo» запустили акцію для допомоги дітям

За покликом серця: La Pasta та благодійний фонд Kiddo запустили акцію для допомоги дітям

Друзі, в цей важкий час, що спіткав нашу країну, український народ показав всьому світові свою єдність та сміливість.

Допомагати дітям  - це не винятковий вибір особистості, а поклик серця цілої нації.

ТМ «La Pasta» та благодійний фонд «Kiddo» закликають об’єднати зусилля на фронті допомоги дітям. Проєкт «За покликом серця!» створений для допомоги маленьким українцям під час бойових дій на території нашої держави.

Взяти участь в акції може кожен охочий: придбайте макаронні вироби ТМ «La Pasta», які мають благодійну відмітку «За покликом серця!», та кожна одна гривня з продажу акційної пачки буде перерахована БФ “Kiddo” для придбання надважливого обладнання у дитячі лікарні України.

Наразі майже по всій країні, дуже гостра потреба у венозних сканерах. Якщо простими словами - це прилад який дозволяє "знайти" вену для ін'єкції, крапельниці або для подачі анестезії.

Нехай звичайний похід у супермаркет набуде чималого сенсу.

Допомагайте! Адже ми нація з найвеличнішим серцем і разом ми подолаємо будь – які перешкоди!

Благодійна акція триватиме з 1 серпня по 30 вересня 2022 року.

Деталі на сайті : https://kiddo.ua/ua/project/za-poklykom-serca/

Партнерський матеріал

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.