Міський голова Кам’янського разом з керівником ГО «Патріот-2015» Павлом Некритим їздили на Харківський напрямок. Вони відвідали військових з міста, які служать в інженерно-саперному взводі 4-го штурмового батальйону 92-ї окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка. Також заїхали до Захисників зі 113-ї бригади.
Першим передали РЕБ, медикаменти та смаколики від освітян міста. Про це Інформатор повідомляє із посиланням на публікацію Андрія Білоусова у Facebook. Другі отримали дрон.
«Передали квадрокоптер DJI Mavic 3 та смаколики хлопцям з роти спеціальної розвідки. Подякували воїнам за службу. Побажали сил, витримки та Перемоги України», - зазначив мер міста.


Платон Бережний