RU
Головна
Область
18:52, 5 Жовтня
Информатор UA

Интро

У понеділок, 3 жовтня, у Синельниківському районі 37-річний чоловік заманив до себе двох дівчаток - 4 і 7 років. Одну з них він зв'язав та почав погрожувати що поб'є їх. На щастя одній вдалося втекти. Подія сталася приблизно о 19:00. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області. Чоловік заманив до себе дівчаток, щоб вони подивились на цуценят. Після чого, погрожуючи побиттям, він почав зв’язувати руки старшій дівчинці. Скориставшись тим, що нападник відволікся, 4-річна дівчинка втекла додому. Вона розповіла про все батькам, які знайшли старшу дівчинку вдома у нападника.  На місце викликали поліцію. 37-річного чоловіка затримали та повідомили про підозру за ч. 2 ст. 146 ККУ (незаконне позбавлення волі або викрадення). Раніше ми повідомляли, що в Кам'янському 36-річний чоловік зґвалтував 8-річну дівчинку. Також писали, що у Дніпропетровській області дідусь ґвалтував свою 10-річну онуку. 

"Запросив подивитися на цуценят": 37-річний чоловік заманив до себе дівчаток 4 і 7 років

Читать на русском

Читать на русском
"Запросив подивитися на цуценят": 37-річний чоловік заманив до себе дівчаток 4 і 7 років
Одній дівчинці вдалося втекти

У понеділок, 3 жовтня, у Синельниківському районі 37-річний чоловік заманив до себе двох дівчаток - 4 і 7 років. Одну з них він зв'язав та почав погрожувати що поб'є їх. На щастя одній вдалося втекти.

Подія сталася приблизно о 19:00. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області.

Чоловік заманив до себе дівчаток, щоб вони подивились на цуценят. Після чого, погрожуючи побиттям, він почав зв’язувати руки старшій дівчинці. Скориставшись тим, що нападник відволікся, 4-річна дівчинка втекла додому. Вона розповіла про все батькам, які знайшли старшу дівчинку вдома у нападника. 

На місце викликали поліцію. 37-річного чоловіка затримали та повідомили про підозру за ч. 2 ст. 146 ККУ (незаконне позбавлення волі або викрадення).

Раніше ми повідомляли, що в Кам'янському 36-річний чоловік зґвалтував 8-річну дівчинку. Також писали, що у Дніпропетровській області дідусь ґвалтував свою 10-річну онуку

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.