RU

Зарядіть повербанки та смартфони: у Дніпрі, області та по всій Україні ввели аварійні відключення світла

Читать на русском

Читать на русском
Зарядіть повербанки та смартфони: у Дніпрі, області та по всій Україні ввели аварійні відключення світла
У Дніпропетровсьій області та інших регіонах України вводять графіки аварійних відключень

Ввечері вівторка, 14 травня, у Дніпрі та області почалися аварійні відключення світла. Як виявилося, така ситуація склалася по усій Україні. З 21:00 до опівночі вимикають електроенергію через значні пошкодження енергосистеми через російські атаки.

Для промислових споживачів відключення діятимуть і у середу, 15 травня. Про це Інформатор повідомляє із посиланням на "Укренерго".

"УВАГА! Сьогодні, 14 травня, з 21:00 до 24:00 Укренерго вимушене запровадити контрольовані аварійні відключення в усіх регіонах України. Причина – значний дефіцит електроенергії в системі внаслідок російських обстрілів та зростання споживання через похолодання.  

Завтра, 15 травня, для промислових споживачів графіки обмеження потужності будуть діяти протягом всієї доби – з 00:00 до 24:00", - зазначили в "Укренерго".

Telegram oembed: https://t.me/Ukrenergo/2833

Раніше ми писали, чи можливий тотальний блекаут в Україні. Зазначали ми й те, що в Україні відключають світло через борги. Ще у Міністерстві енергетики та НКРЕКП зробили заяви щодо можливого підвищення тарифів на світло. Крім того, у Кабміні зазначили, що тарифи на світло залишаться незмінними щонайменше до кінця травня. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.