RU
Головна
Україна
15:55, 2 Грудень
Информатор UA

Интро

Засновники корпорації АТБ придбали та передали для ЗСУ 12 суперпрохідних машин MAN KAT 8x8. Ці всюдиходи допоможуть доставляти артилерію, боєприпаси та перевозити інші військові вантажі на передову в умовах тотального бездоріжжя. Нині мобільність дуже потрібна нашим воїнам на передовій. Потужність двигуна такого німецького великотоннажного вантажного автомобіля підвищеної прохідності – 320 к. с., вантажопідйомність 10000 кг,- пише Інформатор із посиланням на Telegram-канал Антона Геращенка.  Автомобілі оснащені лебідкою для самовитягування та краном для вантажно-розвантажувальних робіт на кузові. Важливо також зазначити, що у російській армії відсутні всюдиходи такого рівня. Telegram oembed: https://t.me/Pravda_Gerashchenko/53903   Подяка від ЗСУ Раніше ми писали, як працюють магазини АТБ при відключенні електроенергії. Також ми писали чи будуть у Дніпрі штрафувати за неправильне паркування під час блекауту. Партнерський матеріал

Засновники корпорації АТБ передали ЗСУ 12 всюдиходів

Читать на русском

Читать на русском
Засновники корпорації АТБ передали ЗСУ 12 всюдиходів
Мобільність на фронті дуже важлива

Засновники корпорації АТБ придбали та передали для ЗСУ 12 суперпрохідних машин MAN KAT 8x8. Ці всюдиходи допоможуть доставляти артилерію, боєприпаси та перевозити інші військові вантажі на передову в умовах тотального бездоріжжя. Нині мобільність дуже потрібна нашим воїнам на передовій.

Потужність двигуна такого німецького великотоннажного вантажного автомобіля підвищеної прохідності – 320 к. с., вантажопідйомність 10000 кг,- пише Інформатор із посиланням на Telegram-канал Антона Геращенка. 

Автомобілі оснащені лебідкою для самовитягування та краном для вантажно-розвантажувальних робіт на кузові. Важливо також зазначити, що у російській армії відсутні всюдиходи такого рівня.

Telegram oembed: https://t.me/Pravda_Gerashchenko/53903

 

Подяка від ЗСУ
Подяка від ЗСУ

Раніше ми писали, як працюють магазини АТБ при відключенні електроенергії. Також ми писали чи будуть у Дніпрі штрафувати за неправильне паркування під час блекауту.

Партнерський матеріал

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.