RU

Зберігали на СТО: у Дніпрі хотіли продати в росію запчастини для літаків на понад 10 мільйонів гривень

Читать на русском

Читать на русском
Зберігали на СТО: у Дніпрі хотіли продати в росію запчастини для літаків на понад 10 мільйонів гривень
Стартер-генератори та авіанасоси вкрали на одному з українських підприємств

У 2019 році дніпропетровський кримінальник вкрав авіаційні комплектуючі на одному з українських підприємств. Йдеться про стартер-генератори та авіанасоси для винищувачів МіГ-29. Їх вартість складає понад 10 мільйонів гривень.

Зловмисник передав все це знайомому підприємцю для “зберігання” та подальшого збуту, – пише Інформатор з посиланням на публікацію СБУ.

Комерсант довго переховував комплектуючі на своїй СТО. Щоб їх продати, він опублікував оголошення на спеціалізованому сайті. “Рекламу” побачили представники воєнно-промислового комплексу рф. Вони шукали такі запчастини для російських бойових літаків.

Співробітники СБУ заблокували продаж військового обладнання ворогу. Вони вилучили 10 авіанасосів, 2 стартер-генератори та тисячу додаткових комплектуючих.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за частиною 3 статті 209 Кримінального кодексу України (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом, вчинені організованою групою в особливо великому розмірі). Розслідування триває. Порушники можуть провести у тюрми до 12 років.

Авіаобладнання справне, суд вирішив передати його ЗСУ.

Комерсант довго переховував комплектуючі на своїй СТО
Комерсант довго переховував комплектуючі на своїй СТО

Нагадаємо, раніше ми писали, що підприємці з Дніпра намагалися переправити до Ірану авіадвигуни до літаків АН-74. Також читайте, що, що житель Дніпра організував “бізнес” для ухилянтів. Крім цього, Інформатор повідомляв, що жінка з Павлограда “зливала” ворогу дані про переміщення українських військ.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.