RU

Збірна України з футболу обіграла Боснію та Герцеговину: як пройшов матч

21 березня "жовто-сині" обіграли збірну Боснії і Герцеговини з рахунком 2:1

21 березня збірна України з футболу грала проти Боснії і Герцеговини у плей-оф відбору на Євро-2024. Матч проходив в боснійському місті Зениця. "Жовто-сині" перемогли з рахунком 2:1.

У першому таймі команди не завдали жодного удару у ствір воріт одна одної. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на “Суспільне”.

На 57-й хвилині Боснія вийшла вперед. Після прострілу з флангу м’яч рикошетом від захисника Миколи Матвієнка залетів у дальній кут воріт українців.

За 5 хвилин до завершення основного часу команда Реброва відігралась. Яремчук, який тільки-но вийшов на заміну, замкнув простріл Юхима Коноплі з правого флангу. Через декілька хвилин гол забив колишній гравець "Дніпра" та СК “Дніпро-1” Артем Довбик. Він головою відправив м’яч у ворота. Українці перемогли з рахунком 2:1.

Гравці СК “Дніпро-1”

Вінгер СК “Дніпро-1” Олексій Гуцуляк, який дебютував у складі національної збірної у цьому відбірковому матчі до Євро-2024, став четвертим гравцем СК “Дніпро-1” в складі головної команди країни. До нього за збірну України зіграли Артем Довбик (18 ігор, 6 голів в збірній як гравець “СК Дніпро-1”), Олександр Піхальонок (8 матчів) і Олександр Сваток (5 матчів). Також до заявки на матч збірної України потрапляв Едуард Сарапій, але на поле він не виходив.

Матч проти Ісландії

26 березня українці зіграють проти Ісландії. Цей матч буде номінально домашнім для українців. Він пройде в польському Вроцлаві, на “Міському стадіоні”. Переможець другого протистояння стане учасником Євро-2024. Чемпіонат пройде влітку у Німеччині.

Нагадаємо, раніше ми писали, що СК “Дніпро-1” не зміг переграти ЛНЗ. Окрім того, СК «Дніпро-1» визнали критично важливим для функціонування економіки України. Розповідав Інформатор й про те, що захисник СК «Дніпро-1» Василь Кравець перейшов до «Полісся»