Збірна України з футболу зіграла з Німеччиною: результат матчу

Команди зустрілися у Бремені

У понеділок, 12 червня, відбувся товариський матч між збірною командою з футболу України та Німеччини. Гра проходила у Бремені та зібрала майже 36 тисяч вболівальників. Змагання завершилися нічиєю з рахунком 3:3.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Інформатор Україна. Поєдинок між командами проходив дуже напружено.

Голи: 1:0 - Фюлькруг, 1:1 - Циганков, 1:2 - Рюдігер (автогол), 1:3 - Циганков, 2:3 - Гаверц, 3:3 - Кімміх

Німеччина: Трапп, Вольф (Гофманн), Рюдігер, Гінтер, Шлоттербек (Клостерманн), Раум (Генрікс), Кімміх (к), Сане, Горецка (Мусіала), Брандт (Віртц), Фюллькруг (Гаверц).

Запасні: тер Штеген, Лено, Керер, Джан, Тшау.

Україна: Трубін, Тимчик, Забарний, Матвієнко, Миколенко (Соболь), Циганков (Зубков), Степаненко (Ігнатенко), Судаков, Мудрик (Піхальонок), Ярмоленко (Маліновський), Довбик (Ванат).

Запасні: Бущан, Лунін, Сваток, Бондар, Сидорчук, Конопля.

Попереджений: Маліновський.

Як проходив матч

На другій хвилині Мудрик припустився грубої помилки, віддаючи пас голкіперу Трубіну. М'яч перехопив Фюлькруг, вийшов віч-на-віч, але пробив неточно.

На п'ятій хвилині Вольф отримав м'яч на правому фланзі, змістився до центру карного майданчику та сильно пробив, м'яч зачепив саме Фюлькруга і залетів у лівий кут воріт.

На 18-й хвилині Тимчик видав розрізаючий пас на Циганкова, який точно пробив у дальній кут. А ще за п'ять хвилин Тимчик пройшов правим флангом і прострілив у карний майданчик. Циганков пропустив м'яч на Мудрика, і той точно пробив у лівий кут.

У другому таймі Довбик відібрав м'яч у Гінтера, дав пас на Циганкова, і той без перешкод пробив в порожні ворота.

Команда Німеччини за 8 хвилин до закінчення скоротили розрив у рахунку. Рюдігер видав пас метрів на 50, Гавертц поцілив повз Трубіна. А на останній хвилині суддя дав пенальті у ворота збірної України и Кімміх пробив влучно. Фінальний свисток зафіксував нічийний результат.

Це був ювілейний, 1000 матч для Бундестіму і перший матч наших гравців під керівництвом Сергія Реброва. Його провели на знак підтримки Німеччиною України у боротьбі проти російського вторгнення.

Нагадаємо, раніше ми писали, що збірна України з футболу отримала нового головного тренера. Також читайте, що паралімпійська збірна України з футболу вшосте в історії стала чемпіоном Європи. Крім цього, Інформатор повідомляв, як збірна України зіграла зі збірною Франції.