RU

Збірна України з футболу зіграла з Англією: як пройшов матч

26 березня збірна України з футболу грала зі збірною Англії

26 березня збірна України з футболу зіграла проти збірної Англії. Виступи у кваліфікації Євро-2024 розпочалися з поразки. Це був дебютний матч Руслана Ротаня як тренера національної збірної.

Англійці виграли з рахунком 2:0. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт Суспільне Спорт.

Як пройшов матч

Англійці захопили ініціативу з перших хвилин. На старті зустрічі Гаррі Кейн впав після зіткнення з Олександром Сватком, але суддя зупиняти гру не став. Підопічні Саутґейта продовжили насідати на ворота гостей. На 30-й хвилині Гаррі Кейн небезпечно замикав навіс. Врешті він забив на 37-й хвилині після навісної передачі. За три хвилини Букайо Сака подвоїв рахунок, забивши у “дев’ятку”.

Після години гри Ротань замінив Мудрика, Караваєва та Миколенка на Циганкова, Буяльского та Соболя. Зміни допомогли встановити кращий контроль за грою, але появі гострих моментів не посприяли. Перший кутовий “синьо-жовті” здобули за 20 хвилин до кінця матчу. Проте навісна передача Руслана Маліновського була занадто сильною і жодного з партнерів не знайшла.

Наприкинці матчу Конор Галлаґер завдав небезпечного удару майже з лінію воротарської зони, але Трубін перевів м'яча на кутовий.

Нагадаємо, раніше ми писали, що СК «Дніпро-1» переміг «Верес» з рахунком 1:0. Також читайте, що одразу четверо гравців СК "Дніпро-1" викликані до збірної України. Крім цього, Інформатор повідомляв, що нападник «Дніпра-1» Артем Довбик став найкращим гравцем року в УПЛ