RU
Головна
Область
19:00, 7 Грудень
Информатор UA

Интро

У 2022 році до списку найвпливовіших жінок світу увійшли 8 українок. Серед них перша леді Олена Зеленська, журналістка Крістіна Бердинських та парамедикиня Яна Зінкевич. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на Інформатор Україна. Загалом, до списку за версією BBC увійшли: журналістка Крістіна Бердинських, матемакиня Марина Вязовська, педіатриня Ірина Кондратова, юристка з прав людини Олександра Матвійчук, парамедикиня Юлія Паєвська, українська правозахисниця Юлія Сачук. Також ще дві великі жінки, які мають пряме відношення Дніпропетровської області: Перша леді Олена Зеленська отримала своє місце в топі за роботу з підтримки психічного здоров’я дітей і сімей, травмованих війною. Окрім того, вона стала першою дружиною іноземного президента, яка звернулася до конгресу США. Яна Зінкевич - політикиня і фронтова медична волонтерка, засновниця волонтерської фельдшерської організації "Госпітальєри", що рятує життя на передовій. ВВС розповідає, що Зінкевич особисто вивезла в безпечне місце 200 поранених солдатів. Її команда продовжує надавати першу медичну допомогу пораненим військовим і мирним жителям, проводить медичну підготовку, здійснила близько 6 тисяч евакуацій. Як обирають найвпливовіших жінок Імена жінок пропонують мовні служби Всесвітньої служби BBC. Згодом експерти шукають кандидаток, які потрапляли у заголовки газет або вплинули на важливі історії протягом останнього року. Потім з них обирають список, згідно з темою року. "Ми досліджували теми, які викликали протилежні реакції, наприклад репродуктивні права, коли прогрес однієї жінки може бути регресом іншої, і номінували жінок, які робили зміни власноруч. Перед тим, як обрати остаточні імена, ми також враховували регіональне представництво та належну неупередженість", - розповідає команда BBC. Раніше ми повідомляли про те, що хто з Дніпра увійшов до топу "30 до 30". Також писали, які ВНЗ Дніпра та області потрапили до рейтингу кращих вишів 2022 року. 

Зеленська та Зінкевич: 8 жінок з України увійшли до топ-100 найвпливовіших у світі

Читать на русском

Читать на русском
Зеленська та Зінкевич: 8 жінок з України увійшли до топ-100 найвпливовіших у світі
Вісім українок увійшли в сотню найвпливовішик жінок року

У 2022 році до списку найвпливовіших жінок світу увійшли 8 українок. Серед них перша леді Олена Зеленська, журналістка Крістіна Бердинських та парамедикиня Яна Зінкевич.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на Інформатор Україна.

Загалом, до списку за версією BBC увійшли: журналістка Крістіна Бердинських, матемакиня Марина Вязовська, педіатриня Ірина Кондратова, юристка з прав людини Олександра Матвійчук, парамедикиня Юлія Паєвська, українська правозахисниця Юлія Сачук. Також ще дві великі жінки, які мають пряме відношення Дніпропетровської області:

  • Перша леді Олена Зеленська отримала своє місце в топі за роботу з підтримки психічного здоров’я дітей і сімей, травмованих війною. Окрім того, вона стала першою дружиною іноземного президента, яка звернулася до конгресу США.
  • Яна Зінкевич - політикиня і фронтова медична волонтерка, засновниця волонтерської фельдшерської організації "Госпітальєри", що рятує життя на передовій. ВВС розповідає, що Зінкевич особисто вивезла в безпечне місце 200 поранених солдатів. Її команда продовжує надавати першу медичну допомогу пораненим військовим і мирним жителям, проводить медичну підготовку, здійснила близько 6 тисяч евакуацій.

Як обирають найвпливовіших жінок

Імена жінок пропонують мовні служби Всесвітньої служби BBC. Згодом експерти шукають кандидаток, які потрапляли у заголовки газет або вплинули на важливі історії протягом останнього року. Потім з них обирають список, згідно з темою року.

"Ми досліджували теми, які викликали протилежні реакції, наприклад репродуктивні права, коли прогрес однієї жінки може бути регресом іншої, і номінували жінок, які робили зміни власноруч. Перед тим, як обрати остаточні імена, ми також враховували регіональне представництво та належну неупередженість", - розповідає команда BBC.

Раніше ми повідомляли про те, що хто з Дніпра увійшов до топу "30 до 30". Також писали, які ВНЗ Дніпра та області потрапили до рейтингу кращих вишів 2022 року

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.