RU
Головна
Область
18:02, 7 Грудень
Информатор UA

Интро

У вівторок, 6 грудня, у День Збройних Сил України, Президент України відзначив капітана військового підрозділу з Дніпропетровської області. Володимир Зеленський нагородив офіцера 25-ї Окремої повітрянодесантної Січеславської бригади. Командир роти Володимир Чорний отримав звання Героя України та орден "Золоту Зірку".  Його мужність та відвага - яскравий приклад непереможності Збройних Сил України,- пише Інформатор із посиланням на  Facebook підрозділу. "Героїчні вчинки десантника, проявлені під час відсічі збройної агресії російської федерації, червоною стрічкою ввійдуть в новітню історію України", - зазначили у публікації. Командування та особовий склад частини вітає капітана Чорного з високою нагородою.  Слава Україні! Раніше ми писали, що Зеленський нагородив відзнаками рятувальників Дніпра та області. Повідомляли ми й про те, що Президент нагородив військового 25-ї бригади, який керував обороною попри втрачену руку.

Звання "Герой України" та орден "Золота Зірка": Зеленський нагородив офіцера бригади з Дніпропетровської області

Читать на русском

Читать на русском
Звання "Герой України" та орден "Золота Зірка": Зеленський нагородив офіцера бригади з Дніпропетровської області
Слава Героям України!

У вівторок, 6 грудня, у День Збройних Сил України, Президент України відзначив капітана військового підрозділу з Дніпропетровської області. Володимир Зеленський нагородив офіцера 25-ї Окремої повітрянодесантної Січеславської бригади. Командир роти Володимир Чорний отримав звання Героя України та орден "Золоту Зірку". 

Його мужність та відвага - яскравий приклад непереможності Збройних Сил України,- пише Інформатор із посиланням на  Facebook підрозділу.

"Героїчні вчинки десантника, проявлені під час відсічі збройної агресії російської федерації, червоною стрічкою ввійдуть в новітню історію України", - зазначили у публікації.

Командування та особовий склад частини вітає капітана Чорного з високою нагородою. 

Слава Україні!
Слава Україні!

Раніше ми писали, що Зеленський нагородив відзнаками рятувальників Дніпра та області. Повідомляли ми й про те, що Президент нагородив військового 25-ї бригади, який керував обороною попри втрачену руку.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.