RU
Головна
Дніпро
12:07, 27 Жовтня
Информатор UA

Интро

У вересні 2022 року, воюючи за Україну, загинув майор Андрій Ніколайчук, воїн 93-ої бригади. Він служив в зоні АТО/ООС. На початку повномасштабного вторгнення чоловік відправився захищати рідну землю.  У мирному житті він працював в Університеті митної справи та фінансів. За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, Андрія посмертно нагородили орденом “За мужність” III ступеня. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт Президента України. Нагадаємо, раніше ми писали, що Зеленський присвоїв звання Героя України полковнику бригади із Дніпропетровської області. Також читайте, що він нагородив військового 25-ої бригади з Дніпропетровської області.  

Зеленський посмертно нагородив викладача військової кафедри дніпровського вишу, який загинув на фронті

Читать на русском

Читать на русском
Зеленський посмертно нагородив викладача військової кафедри дніпровського вишу, який загинув на фронті
Військового Андрія Ніколайчука, який служив у 93-ій бригаді, посмертно нагородили орденом “За мужність” III ступеня

У вересні 2022 року, воюючи за Україну, загинув майор Андрій Ніколайчук, воїн 93-ої бригади. Він служив в зоні АТО/ООС. На початку повномасштабного вторгнення чоловік відправився захищати рідну землю

У мирному житті він працював в Університеті митної справи та фінансів. За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, Андрія посмертно нагородили орденом “За мужність” III ступеня. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт Президента України.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Зеленський присвоїв звання Героя України полковнику бригади із Дніпропетровської області. Також читайте, що він нагородив військового 25-ої бригади з Дніпропетровської області.

 

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.