RU
Головна
Дніпро
15:06, 26 Жовтня
Информатор UA

Интро

За останні кілька днів рівень води у річці Дніпро помітно впав. На обмілілих берегах містяни знаходять затоплені ноутбуки, телефони і годинники. Ситуацію прокоментував Михайло Лисенко - заступник міського голови Дніпра Він пояснив, що зниження рівня води у Дніпрі викликане необхідністю. А от якою саме - обговорювати у соцмережах в умовах війни недоречно. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Михайла Лисенка у Facebook.  У своєму пості він повідомив, що жодної небезпеки для водопостачання регіону немає. І тим, хто шукає цінні речі на березі, порадив поспішити, адже часу залишилось небагато. Нагадаємо, рівень води у річці Дніпро вже падав у липні цього року. Про обміління і цвітіння Дніпра розповідали екологи. Також дивіться наш фоторепортаж з Діївських плавнів. Поліна Вегера

Зниження рівня води у Дніпрі: проблема чи необхідність

Читать на русском

Читать на русском
Зниження рівня води у Дніпрі: проблема чи необхідність
У річці Дніпро впав рівень води

За останні кілька днів рівень води у річці Дніпро помітно впав. На обмілілих берегах містяни знаходять затоплені ноутбуки, телефони і годинники. Ситуацію прокоментував Михайло Лисенко - заступник міського голови Дніпра

Він пояснив, що зниження рівня води у Дніпрі викликане необхідністю. А от якою саме - обговорювати у соцмережах в умовах війни недоречно. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Михайла Лисенка у Facebook. 

У своєму пості він повідомив, що жодної небезпеки для водопостачання регіону немає. І тим, хто шукає цінні речі на березі, порадив поспішити, адже часу залишилось небагато.

Нагадаємо, рівень води у річці Дніпро вже падав у липні цього року. Про обміління і цвітіння Дніпра розповідали екологи. Також дивіться наш фоторепортаж з Діївських плавнів.

Поліна Вегера

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.