RU
Головна
Україна
23:07, 12 Січня
Информатор UA

Интро

У зв’язку з війною, розв’язану росією на території України цьогоріч вступна кампанія може змінитися. У Міністерстві пропонують впровадити складання Національного мультипредметного тесту (НМТ) замість ЗНО лише з трьох обов’язкових дисциплін. Це українська, математика та історія України. Четвертий предмет планують зробити необов’язковим. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Osvita.ua.  В якості 4 предмету абітурієнти можуть вибрати іноземну мову, хімію, біологію, фізику та інші необхідні для вступу дисципліни. Також в Міністерстві планують організувати тестування виключно в один день.  Цьогоріч в МОН хотіло змінити вступну кампанію 2023 року. Обов’язковими планували зробити 4 дисципліни — українська мова, математика, історія України та іноземна мова. Однак, чи планують цьогоріч у вступну кампанію у 2023 році впроваджувати нові зміни питання наразі відкрите. Остаточна модель проведення НМТ визначатиметься після прийняття відповідного законопроєкту. Розгляд законопроєкту може відбутися у лютому-березні 2023 року. Раніше ми повідомляли, що які зміни планують впровадити у вступну кампанію 2023 року. Окрім того, Інформатор поспілкувався з психологами міста та розповів, у чому ризики надмірної опіки для дітей. Окрім того, читайте, хто зі школярів Дніпра отримає нові учнівські.

ЗНО під час війни: чи складатимуть школярі обов’язковий іспит з іноземної мови

Читать на русском

Читать на русском
ЗНО під час війни: чи складатимуть школярі обов’язковий іспит з іноземної мови
Чи зміниться вступна кампанія у 2023 році

У зв’язку з війною, розв’язану росією на території України цьогоріч вступна кампанія може змінитися. У Міністерстві пропонують впровадити складання Національного мультипредметного тесту (НМТ) замість ЗНО лише з трьох обов’язкових дисциплін. Це українська, математика та історія України.

Четвертий предмет планують зробити необов’язковим. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Osvita.ua. 

В якості 4 предмету абітурієнти можуть вибрати іноземну мову, хімію, біологію, фізику та інші необхідні для вступу дисципліни. Також в Міністерстві планують організувати тестування виключно в один день. 

Цьогоріч в МОН хотіло змінити вступну кампанію 2023 року. Обов’язковими планували зробити 4 дисципліни — українська мова, математика, історія України та іноземна мова.

Однак, чи планують цьогоріч у вступну кампанію у 2023 році впроваджувати нові зміни питання наразі відкрите. Остаточна модель проведення НМТ визначатиметься після прийняття відповідного законопроєкту. Розгляд законопроєкту може відбутися у лютому-березні 2023 року.

Раніше ми повідомляли, що які зміни планують впровадити у вступну кампанію 2023 року. Окрім того, Інформатор поспілкувався з психологами міста та розповів, у чому ризики надмірної опіки для дітей. Окрім того, читайте, хто зі школярів Дніпра отримає нові учнівські.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.