RU

"Золоті" яйця та овочі: як змінились ціни на продукти та послуги у Дніпропетровській області у грудні

Читать на русском

Читать на русском
"Золоті" яйця та овочі: як змінились ціни на продукти та послуги у Дніпропетровській області у грудні
Як змінилися ціни на товари у Дніпропетровській області за грудень

У грудні 2023 року ціни споживчому ринку у Дніпропетровській області зросли на 0,4%, порівняно з листопадом. Суттєво здорожчали курячі яйця, овочі та фрукти. Крім цього, піднялися ціни на оливкову олію, вершкове масло та молоко. 

На споживчому ринку ціни зросли на 1,7%. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на головному управлінні статистики у Дніпропетровській області

Також зафіксували зріст цін у сфері охорони здоров’я (на 0,8%). Трохи подешевшали: цукор, макарони, соняшникова олія, свинина та кондитерські вироби. У сфері транспорту ціни зменшилися на 1,8% в основному через здешевлення палива та мастил (на 5,0%), проїзду у залізничному пасажирському транспорті (на 3,0%).

Крім цього, знизилися ціни на одяг і взуття (на 4,8%), предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла (на 1,4%), у сфері відпочинку та культури (на 0,8%).

Нагадаємо, що в Україні попри війну зростає вартість комуналки. Також ми повідомляли, що Дніпро потрапив у рейтинг міст із найдорожчою у світі нерухомістю. Крім цього, у Дніпрі та області попри війну продовжують зростати ціни на квартири

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.