RU
Головна
Область
13:44, 31 Жовтня
Информатор UA

Интро

У вівторок, 1 листопада, у кількох районах Кам'янського перекриють водопостачання. Води в кранах у людей не буде більш як 2 доби. Усе через ремонт трубопроводу, що перекачує холодну воду на правий берег міста. Про це пише Інформатор із посиланням на Кам'янське ВКГ КП ДОР «Аульський водовід». "У зв'язку з аварійною ситуацією на ділянці трубопроводу 600мм по вул. Лохвицького, що перекачує холодну воду на правобережну частину міста, Кам'янське ВКГ КП ДОР «Аульський водовід» змушене тимчасово призупинити надання послуг централізованого водопостачання в кількох районах правобережної частини міста з 00 год. 00 хв. 01 листопада до 07 год. 00. хв. 03 листопада 2022 року", - повідомили комунальники. Аби забезпечити мешканців водою на час ліквідації наслідків аварії містом їздитимуть цистерни з водою.  Перелік адрес Перелік адрес Перелік адрес Перелік адрес Зробіть запаси води Раніше ми писали, що сказав Олексій Арестович про можливі перебої з комунальними послугами. Також ми писали, чому у річці Дніпро знизився рівень води.

Зробіть запаси: в кількох районах Кам'янського понад дві доби не буде водопостачання

Читать на русском

Читать на русском
Зробіть запаси: в кількох районах Кам'янського понад дві доби не буде водопостачання
В кількох районах міста не буде води

У вівторок, 1 листопада, у кількох районах Кам'янського перекриють водопостачання. Води в кранах у людей не буде більш як 2 доби. Усе через ремонт трубопроводу, що перекачує холодну воду на правий берег міста.

Про це пише Інформатор із посиланням на Кам'янське ВКГ КП ДОР «Аульський водовід».

"У зв'язку з аварійною ситуацією на ділянці трубопроводу 600мм по вул. Лохвицького, що перекачує холодну воду на правобережну частину міста, Кам'янське ВКГ КП ДОР «Аульський водовід» змушене тимчасово призупинити надання послуг централізованого водопостачання в кількох районах правобережної частини міста з 00 год. 00 хв. 01 листопада до 07 год. 00. хв. 03 листопада 2022 року", - повідомили комунальники.

Аби забезпечити мешканців водою на час ліквідації наслідків аварії містом їздитимуть цистерни з водою. 

Перелік адрес
Перелік адрес
Перелік адрес
Перелік адрес
Перелік адрес
Перелік адрес
Перелік адрес
Перелік адрес
Зробіть запаси води
Зробіть запаси води

Раніше ми писали, що сказав Олексій Арестович про можливі перебої з комунальними послугами. Також ми писали, чому у річці Дніпро знизився рівень води.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.