ЖИЗНЬ

Рятувальникам Дніпропетровської області подарували 16 нових автомобілів

З початку збройного вторгнення рф, на території країни рятувальники мають в рази більше викликів ніж у мирний час. Саме оновлення технічного забезпечення зараз має неабияке значення. Завдяки підтримці закордонних колег та українців, рятувальні підрозділи Дніпропетровської області неодноразово отримували гуманітарну допомогу від партнерів. 

У п’ятницю, 5 серпня, благодійна організація «Всеукраїнський благодійний фонд «КС», Карачуна Віктора Івановича та Єрмакова Євгена Петровича передала підрозділам ДСНС Дніпропетровської області нові автомобілі. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу ДСНС Дніпропетровської області.

Загалом передали 16 автомобілів. Вони мають різну функціональність та призначення. А також є спеціалізованими для діяльності підрозділів ДСНС. Серед них штабний пожежний автомобіль, оперативно-піротехнічні автомобілі, спеціальні автомобілі газодимозахисної служби та пожежна автоцистерна.

Ці автомобілі стануть корисними та значно полегшать роботу рятувальників на місцях ліквідації наслідків надзвичайних подій. Наразі піротехніки ДСНС виконують небезпечні роботи, знищуючи незлічену кількість сучасних ворожих боєприпасів. Оновлення техніки є пріоритетним завданням для них. Тому автопарк піротехніків поповнився також. 5 автомобілів будуть слугувати піротехнічним групам в області. Вони призначені для оперативного перевезення обладнання та особового складу піротехнічних розрахунків на місця.

Окрім цього 10 рятувальників отримали чергові спеціальні звання.

 

Раніше ми також повідомляли про те, що до Музею історії Дніпра передали козацьку печатку XVIII століття. Окрім того, мешканців та гостей міста запрошують в акваріум, планетарій та ботанічний сад. Більше про Музей історії Дніпра та його експонати ви можете дізнатись за посиланням.

Ярослав Жахалов

© 2007-2022 Информатор - Региональное интернет-издание.
При полном или частичном использовании материалов сайта ссылка
на сайт интернет издания dp.informator.ua как источник информации обязательна.
Материалы, размещенные на коммерческой основе, публикуются с пометкой "Партнерский материал".

Наверх