У Дніпрі передчасно померла начальниця відділу екологічного контролю міської ради Тетяна Левачова. Вона понад 30 років працювала в органах влади та самоврядування. Її поважали за мудрість, професіоналізм та доброту.
Про її смерть повідомили колеги з департаменту екологічної політики, пише Інформатор.
Тетяна Олександрівна займала керівну посаду в управлінні комунальної екології. Колеги згадують її як щиру людину, віддану своїй справі, яка завжди підтримувала і допомагала. Вона була прикладом для багатьох — і як фахівчиня, і як людина.
Висловлюємо щирі співчуття рідним.
Нагадаємо, що в аварії загинув 22-річний співробітник історичного музею Дніпра Артем Прохоренко. Раніше ми писали, що в останній день року зупинилось серце професора Олександра Яроша з Дніпра. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі помер професор Микола Федченко.