10 січня у Дніпрі продовжують діяти графіки погодинних відключень світла. Через це мешканці низки будинків Дніпра залишились без опалення. Станом на 10 ранку тепло відсутнє в 176 будинків міста.
Тепло з’явиться у вашій оселі після включення живлення. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Дніпровської міськради.
Наразі знеструмлено три котельні Центрального району. Тепло відсутнє у жителів наступних адрес:
- проспект О. Поля;
- вулиця Полєтаєва;
- вулиця Новосільна;
- котельня по вул. Набережна Січеславська;
- котельня на проспекті Б. Хмельницького;
- дві котельні по вулиці Князя В. Мономаха;
- котельня по вулиці М. Грушевського, С. Стрільців, Вознесенська;
- котельні по вулиці Чечелівська, Нестерова і К. Гордієнко;
- котельні по вулиці Фабра та О. Поля;
- котельні по вулиці Аржанова та Артеківська;
- 4 котельні по вулиці Орловська;
- будинкові котельні по вулиці Новоорловська, Талаліхіна, проспект І. Мазепи;
- ТРП по вулиці М.М. Шнеєрсона та вулиці В. Антоновича;
- котельня по вулиці Полонської-Василенко;
- котельна на площі Мостова, проспект Д. Яворницького, вулиця Пастера і Чапленко;
- котельня по вулиці Телевізійна, Сірко та Мільмана.
Раніше ми писали, що низка вулиць Дніпра залишилась без води. Писали ми й про те, як у Дніпрі 10 січня курсує електротранспорт. Також читайте, що робити, якщо ви спізнились на потяг через повітряну тривогу.