RU
Головна
Україна
08:03, 10 Січня
Информатор UA

Интро

Як відомо, під час повітряної тривоги вокзали не працюють. Через що, люди можуть запізнюватись на потяги. Тому виникає питання, що робити в такій ситуації? Пасажири, які через оголошення повітряної тривоги не змогли вчасно дістатися до залізничного вокзалу та потрапити на запланований рейс, зможуть скористатися своїм квитком упродовж наступних 24 годин, обравши потрібний рейс у тому ж напрямку. Це правило поширюється й на міжнародні рейси. Про це повідомили в Мінреінтеграції, - передає Інформатор, посилаючись на Інформатор Україна. “Якщо у пасажира заплановано пересадку на інший поїзд, він має обов’язково поінформувати про це провідника чи начальника потягу. У такому випадку людині допоможуть скоригувати маршрут. Притримати, якщо це буде можливо, наступний рейс, на який потрібно пересісти”, - йдеться у повідомленні.  Всю інформацію щодо затримок рейсів ви зможете дізнатися на сайті й офіційних сторінках Укрзалізниці в соціальних мережах. З приводу запізнень на рейси автобусів звертайтеся до перевізників, рекомендує Мінреінтеграції. Інформатор писав, чи подорожчають квитки на потяги “Укрзалізниці” у 2023 році. Також читайте, що до Різдвяних свят “Укрзалізниця” запустила додаткові потяги через Дніпро та область. Писали ми й про те, що “Укрзалізниця” оновлює меню у потягах та повертає підстаканники з новим дизайном. Нагадаємо, що дніпряни зможуть дістатися потягом до Львова через Київ.

Що робити, якщо ви спізнились на потяг через повітряну тривогу

Читать на русском

Читать на русском
Що робити, якщо ви спізнились на потяг через повітряну тривогу
Квиток залишається дійсним

Як відомо, під час повітряної тривоги вокзали не працюють. Через що, люди можуть запізнюватись на потяги. Тому виникає питання, що робити в такій ситуації?

Пасажири, які через оголошення повітряної тривоги не змогли вчасно дістатися до залізничного вокзалу та потрапити на запланований рейс, зможуть скористатися своїм квитком упродовж наступних 24 годин, обравши потрібний рейс у тому ж напрямку. Це правило поширюється й на міжнародні рейси. Про це повідомили в Мінреінтеграції, - передає Інформатор, посилаючись на Інформатор Україна.

“Якщо у пасажира заплановано пересадку на інший поїзд, він має обов’язково поінформувати про це провідника чи начальника потягу. У такому випадку людині допоможуть скоригувати маршрут. Притримати, якщо це буде можливо, наступний рейс, на який потрібно пересісти”, - йдеться у повідомленні

Всю інформацію щодо затримок рейсів ви зможете дізнатися на сайті й офіційних сторінках Укрзалізниці в соціальних мережах. З приводу запізнень на рейси автобусів звертайтеся до перевізників, рекомендує Мінреінтеграції.

Інформатор писав, чи подорожчають квитки на потяги “Укрзалізниці” у 2023 році. Також читайте, що до Різдвяних свят “Укрзалізниця” запустила додаткові потяги через Дніпро та область. Писали ми й про те, що “Укрзалізниця” оновлює меню у потягах та повертає підстаканники з новим дизайном. Нагадаємо, що дніпряни зможуть дістатися потягом до Львова через Київ.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.