Міський голова Кам’янського Андрій Білоусов побував на сході України. Він відвідав військових із 17-ї окремої танковий Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка.
Захисникам передали автівку від ГО «Бджола», засоби особистої гігієни та смаколики від освітян Кам’янського. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на допис Андрія Білоусова у Facebook.
«Бажаю, щоб автівка вам довго послужила тут в цих небезпечних умовах. Бажаю вам Перемоги, а також повернутися додому живими та неушкодженими», - зазначив мер Кам’янського.

Платон Бережний