RU
Головна
Область
15:00, 17 Вересня
Информатор UA

Интро

Українські хоробрі воїни продовжують знищувати окупантів та їх техніку. Так, у 25-ій окремій повітряній Січеславській бригаді служить бізнесмен з Харкова. Він збив ворожий СУ-25. З перших днів повномасштабної війни Павло приєднався до лав бригади. Він - оператор ПЗРК. Чоловік закінчив Харківський військовий університет, тому розуміється на комплексах ППО. Зараз отримані знання стали йому у пригоді. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію бригади. Підрозділ Павла брав участь у героїчному рейді десантників у Харківській області. Саме вони першими пробивали коридор для заходу наших військ в Ізюм. "Ми зайняли Волохів Яр (село у Чугуївському районі Харківської області), розмістилися за ним у "зеленці". Зранку помітили проліт ворожої авіації.Я зробив пуск з ПЗРК "Ігла", пішов характерний дим і ворожий Су-25 почав падати... Влучив! Ви можете не повірити, але перша думка що була в голові, – це от би була в мене " GoPro", то весь світ би побачив смаженого "Грача",- жартуючи розповідає про збиття ворожого дозвукового штурмовика десантник. Захисник каже, що настрій у його підрозділі піднесений, попри втому та надлюдські навантаження. Усі воїни хочуть йти вперед, звільняти інші українські міста від рашистів.  Цей рейд показав усю "могутність другої армії світу" - тікали швидко. Вони тільки й вміють, що тероризувати мирне населення та бити ракетами, а вступити у двобій з десантниками духу не вистачило. А перемога неодмінно настане, адже ми воюємо за своє, а вони просто йдуть вмирати за чужі забаганки, - резюмує чоловік. Нагадаємо, раніше ми писали, що бійці 25-ої бригади з Дніпропетровської області збили ворожий літак Су-25. А тут шукайте відео з розповідями десантників 25-ої бригади, які звільнювали Ізюм.

Боєць 25-ої Січеславської бригади збив ворожий літак СУ-25

Читать на русском

Наші воїни знищили черговий ворожий літак

Читать на русском
Боєць 25-ої Січеславської бригади збив ворожий літак СУ-25

Наші воїни знищили черговий ворожий літак

Українські хоробрі воїни продовжують знищувати окупантів та їх техніку. Так, у 25-ій окремій повітряній Січеславській бригаді служить бізнесмен з Харкова. Він збив ворожий СУ-25.

З перших днів повномасштабної війни Павло приєднався до лав бригади. Він - оператор ПЗРК. Чоловік закінчив Харківський військовий університет, тому розуміється на комплексах ППО. Зараз отримані знання стали йому у пригоді. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію бригади.

Підрозділ Павла брав участь у героїчному рейді десантників у Харківській області. Саме вони першими пробивали коридор для заходу наших військ в Ізюм.

"Ми зайняли Волохів Яр (село у Чугуївському районі Харківської області), розмістилися за ним у "зеленці". Зранку помітили проліт ворожої авіації.Я зробив пуск з ПЗРК "Ігла", пішов характерний дим і ворожий Су-25 почав падати... Влучив! Ви можете не повірити, але перша думка що була в голові, – це от би була в мене " GoPro", то весь світ би побачив смаженого "Грача",- жартуючи розповідає про збиття ворожого дозвукового штурмовика десантник.

Захисник каже, що настрій у його підрозділі піднесений, попри втому та надлюдські навантаження. Усі воїни хочуть йти вперед, звільняти інші українські міста від рашистів. 

Цей рейд показав усю "могутність другої армії світу" - тікали швидко. Вони тільки й вміють, що тероризувати мирне населення та бити ракетами, а вступити у двобій з десантниками духу не вистачило. А перемога неодмінно настане, адже ми воюємо за своє, а вони просто йдуть вмирати за чужі забаганки, - резюмує чоловік.

Нагадаємо, раніше ми писали, що бійці 25-ої бригади з Дніпропетровської області збили ворожий літак Су-25. А тут шукайте відео з розповідями десантників 25-ої бригади, які звільнювали Ізюм.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.