RU
Головна
Область
15:20, 21 Вересня
Информатор UA

Интро

Загинув Захисник із Кривого Рогу Владислав Липка. Це сталося у бою за Куп’янськ Харківської області. Чоловіку було лише 27 років. У нього залишилася мати та маленька донька. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Координаційного Центру допомоги ГО “НАБАТ КРИВБАС”.  “Щирий, відвертий,  добрий і одночасно мужній. Однокласники та колектив КГ 75, висловлюють глибоке співчуття мамі Героя. Прощавай, наш світлий друже, ми будемо тебе пам' ятати!”, — йдеться у повідомленні. Редакція Інформатора висловлює щирі співчуття родині полеглого воїна. Вічна пам'ять Герою! Раніше ми писали, що у боях на фронті загинув 45-річний військовий з Дніпропетровської області. Нагадаємо, що загинув 33-річний солдат ЗСУ із Дніпропетровської області. У нього залишились дружина та син. Повідомляли ми й, що у бою з ворогом загинув 40-річний Захисник з Дніпропетровської області. Також читайте, що на фронті загинув захисник з Дніпра Андрій Ніколайчук. Писали ми й про те, що загинув 31-річний боєць з Дніпропетровської області Максим Богачов.

Без батька залишилась маленька донька: на війні за Україну загинув 27-річний Герой з Кривого Рогу

Читать на русском
Без батька залишилась маленька донька: на війні за Україну загинув 27-річний Герой з Кривого Рогу

Вічна шана Захиснику!

Загинув Захисник із Кривого Рогу Владислав Липка. Це сталося у бою за Куп’янськ Харківської області. Чоловіку було лише 27 років.

У нього залишилася мати та маленька донька. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Координаційного Центру допомоги ГО “НАБАТ КРИВБАС”. 

“Щирий, відвертий,  добрий і одночасно мужній. Однокласники та колектив КГ 75, висловлюють глибоке співчуття мамі Героя. Прощавай, наш світлий друже, ми будемо тебе пам' ятати!”, — йдеться у повідомленні.

Редакція Інформатора висловлює щирі співчуття родині полеглого воїна. Вічна пам'ять Герою!

Раніше ми писали, що у боях на фронті загинув 45-річний військовий з Дніпропетровської області. Нагадаємо, що загинув 33-річний солдат ЗСУ із Дніпропетровської області. У нього залишились дружина та син. Повідомляли ми й, що у бою з ворогом загинув 40-річний Захисник з Дніпропетровської області. Також читайте, що на фронті загинув захисник з Дніпра Андрій Ніколайчук. Писали ми й про те, що загинув 31-річний боєць з Дніпропетровської області Максим Богачов.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.