RU
Головна
Область
19:12, 20 Вересня
Информатор UA

Интро

14 вересня, поблизу населеного пункту Троїцьке Донецької області, загинув Захисник із Дніпропетровської області Максим Терещук. Трагедія сталася під час виконання бойового завдання. Чоловікові було 33 роки. Максима призвали до лав ЗСУ у березні. У нього залишились дружина, син, мати, сестра та брат. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Кам’янської районної державної адміністрації.  Панахида за полеглим воїном відбудеться 21 вересня об 11:00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ. Поховають героя о 12:00 на Алеї Слави військового кладовища на Соцмісті міста Кам’янського. Редакція Інформатора висловлює співчуття рідним та близьким загиблого Захисника. Вічна шана Герою! Раніше ми писали, що у бою з ворогом загинув 40-річний Захисник з Дніпропетровської області.  Також читайте, що на фронті загинув захисник з Дніпра Андрій Ніколайчук. Писали ми й про те, що загинув 31-річний боєць з Дніпропетровської області Максим Богачов. Повідомляли ми й, що загинув 24-річний Герой із Дніпропетровської області Андрій Решетніков.

Залишились дружина та син: загинув 33-річний солдат ЗСУ із Дніпропетровської області

Читать на русском
Залишились дружина та син: загинув 33-річний солдат ЗСУ із Дніпропетровської області

Герої не вмирають!

14 вересня, поблизу населеного пункту Троїцьке Донецької області, загинув Захисник із Дніпропетровської області Максим Терещук. Трагедія сталася під час виконання бойового завдання. Чоловікові було 33 роки.

Максима призвали до лав ЗСУ у березні. У нього залишились дружина, син, мати, сестра та брат. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Кам’янської районної державної адміністрації. 

Панахида за полеглим воїном відбудеться 21 вересня об 11:00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ. Поховають героя о 12:00 на Алеї Слави військового кладовища на Соцмісті міста Кам’янського.

Редакція Інформатора висловлює співчуття рідним та близьким загиблого Захисника. Вічна шана Герою!

Раніше ми писали, що у бою з ворогом загинув 40-річний Захисник з Дніпропетровської області.  Також читайте, що на фронті загинув захисник з Дніпра Андрій Ніколайчук. Писали ми й про те, що загинув 31-річний боєць з Дніпропетровської області Максим Богачов. Повідомляли ми й, що загинув 24-річний Герой із Дніпропетровської області Андрій Решетніков.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.