RU
Головна
Область
11:22, 21 Вересня
Информатор UA

Интро

5 вересня, захищаючи рідну Україну, загинув солдат з Дніпропетровської області Сергій Буханець. Сталося це у бою проти російської армії поблизу населеного пункту Кодема Донецької області. Чоловіку було лише 45 років. У нього залишилися дружина та син. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Кам’янської районної державної адміністрації. Сергій проходив строкову військову службу з 1995 по 1997 роки. У березні 2022 року приєднався до лав Збройних Сил України по мобілізації.  Прощання з загиблим Героєм відбудеться 21 вересня о 12:00 на Алеї Слави міста П’ятихатки. О 12:30 його поховають на південному кладовищі.  Редакція Інформатора висловлює щирі співчуття родині полеглого воїна. Вічна шана Захиснику! Нагадаємо, що загинув 33-річний солдат ЗСУ із Дніпропетровської області. У нього залишились дружина та син. Раніше ми писали, що у бою з ворогом загинув 40-річний Захисник з Дніпропетровської області. Також читайте, що на фронті загинув захисник з Дніпра Андрій Ніколайчук. Писали ми й про те, що загинув 31-річний боєць з Дніпропетровської області Максим Богачов. Повідомляли ми й, що загинув 24-річний Герой із Дніпропетровської області Андрій Решетніков.

У бою на фронті загинув 45-річний військовий з Дніпропетровської області

Читать на русском
У бою на фронті загинув 45-річний військовий з Дніпропетровської області

Низький уклін нашому захиснику!

5 вересня, захищаючи рідну Україну, загинув солдат з Дніпропетровської області Сергій Буханець. Сталося це у бою проти російської армії поблизу населеного пункту Кодема Донецької області. Чоловіку було лише 45 років.

У нього залишилися дружина та син. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Кам’янської районної державної адміністрації.

Сергій проходив строкову військову службу з 1995 по 1997 роки. У березні 2022 року приєднався до лав Збройних Сил України по мобілізації. 

Прощання з загиблим Героєм відбудеться 21 вересня о 12:00 на Алеї Слави міста П’ятихатки. О 12:30 його поховають на південному кладовищі. 

Редакція Інформатора висловлює щирі співчуття родині полеглого воїна. Вічна шана Захиснику!

Нагадаємо, що загинув 33-річний солдат ЗСУ із Дніпропетровської області. У нього залишились дружина та син. Раніше ми писали, що у бою з ворогом загинув 40-річний Захисник з Дніпропетровської області. Також читайте, що на фронті загинув захисник з Дніпра Андрій Ніколайчук. Писали ми й про те, що загинув 31-річний боєць з Дніпропетровської області Максим Богачов. Повідомляли ми й, що загинув 24-річний Герой із Дніпропетровської області Андрій Решетніков.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.