RU

Без огірків, але з квасолею: як зміниться меню в школах Дніпра після скандалу

Читать на русском

Читать на русском
Без огірків, але з квасолею: як зміниться меню в школах Дніпра після скандалу
Смачного, малі!

Керівник компанії-постачальника пообіцяв зміни відповідно до побажань батьків учнів. Вони дещо відрізняються від установлених законом норм. Від деяких рекомендованих продуктів взагалі вирішили відмовитись. На що очікувати дітлахам в їдальні?

Відповідь на це питання Інформатор дізнався від пресслужби Дніпровської міської ради. Відтак, компанія-постачальник “Олімпіус Консалт” вирішила відмовитись від солоних огірків, хоча вони передбачені постановою Кабміну. Бобові прибрати не можуть – як би того не вимагали батьки. Але обмежать їхню кількість. 

«Так, ми дійсно припускались помилок через те, що ми як оті відмінники досконально вивчили постанову Кабміну № 305 і чітко її дотримувались. Наприклад, щодня мають бути овочеві салати, і їх має йти 100 грамів. Щодня мають бути і гарніри – і та квасоля, яка викликала невдоволення батьків, якраз була гарніром. Але завдяки зауваженню батьків, ми стали адаптувати запропоноване Кабміном меню, і тепер квасоля – це доповнення”, – сказав керівник “Олімпіус Консалт” Михайло Торощин.

Заправку до салатів і надалі будуть додавати в окремих пакетиках. Це логічно і більш безпечно для дітей, адже заправлений салат придатний для споживання лише 2 години. Після цього його вживати не можна.

Транспортування страв

За словами Михайла Торощина, на виробництві всі бокси з їжею проходять шокове охолодження до температури – від 3 до 5 градусів вище нуля. Далі їх переміщають в машини з такою ж температурою. Перед подачею бокси розігрівають в теплій шафі – не у мікрохвильовці. Їжа нагрівається конвенційно до комфортної температури, а це приблизно понад 60 градусів Цельсія. 

Батьки можуть звертатись за номером гарячої лінії, якщо у них виникнуть питання, проблеми чи пропозиції: 056 755 07 96. Або надіслати лист на електронну пошту: olimpiuscontact@gmail.com.

Скандал з шкільним харчуванням у Дніпрі

Після початку навчального року батьки учнів почали поширювати фото страв, які пропонують їхнім дітям в школах. Були ланч-бокси зі спаржевою квасолею, маринованими огірками, капустою і заправкою в пакетику. Дорослі скаржаться на те, що дітям обіди не подобаються, їсти вони не хочуть і викидають у смітник, залишившись голодними. З батьками зустрівся керівник компанії-постачальника страв і пояснив, що у формуванні меню і приготуванні їжі намагаються відповідати нормам закону. Але пообіцяв, що меню вдосконалять. І вже провів дегустацію оновлених страв серед батьків. 

Раніше ми писали про те, чому страви в школи привозять у ланч-боксах. Також читайте, куди в Дніпрі батькам можна поскаржитись на шкільне меню і якість їжі. Повідомляли і про те, як минула зустріч керівника компанії-постачальника з обуреними батьками

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.