RU
Головна
Область
16:42, 28 Листопада
Информатор UA

Интро

У понеділок, 28 листопада" футболісти СК "Дніпро-1" поступилися в обласному дербі ФК "Кривбас". Програш перервав більш ніж річну безпрограшну серію дніпрян в УПЛ. У заключному матчі календарного року, який проходив у Кривому Розі, тренерський штаб дніпрян не міг задіяти кількох легіонерів. В іншому склад команди був звичний. Під час гри команди застала тривога, через що матч перервався на пів години. Коли гра відновилася за дніпрян пенальті реалізував Добвик. Проте дніпряни не довго вели у рахунку – вже за 5 хвилин господарі провели стрімку атаку лівим флангом, і влучно пробили у дальній кут. А вже на 73-й хвилині Дебелко спрямував м’яч у сітку. До закінчення матчу спортклубівці шукали щастя в атаці, утім, їм забракло влучності. "Хочу, звичайно, подякувати Збройним силам України за те, що ми зуміли провести перше коло нашого чемпіонату. Також  вітаю «Кривбас» з перемогою. Щось особливого по грі казати немає чого. Звичайно, що було важке поле, а хто більше бажав, той і переміг. Суперник намагався грузити м’яч вперед і скористався своїми моментами. Важка гра була, але це футбол. Звичайно, хочеться, щоб ми грали у  футбол, а не так, щоб хлопці, котрі подають м’ячі, не хочуть їх нам віддавати. Давайте вчити хоча б дітей, щоб у майбутньому ми на великих аренах щось здобували і наша збірна грала, а не ховалася від м’яча, і саме грала у футбол. Дуже дякую",- прокоментував підсумки матчу Головний тренер СК «Дніпро-1» Олександр Кучер.  Раніше ми писали, за які збірні на ЧС-2022 вболівають гравці СК "Дніпро-1". Також ми повідомляли, студент Микита Засенок, який навчається у Дніпрі, став чемпіоном світу з боксу серед молоді.

Безпрограшна серія закінчилася у Кривому Розі: СК "Дніпро-1" програв ФК "Кривбас"

Читать на русском

Читать на русском
Безпрограшна серія закінчилася у Кривому Розі: СК "Дніпро-1" програв ФК "Кривбас"
СК "Дніпро-1" програв заключний матч року в УПЛ

У понеділок, 28 листопада" футболісти СК "Дніпро-1" поступилися в обласному дербі ФК "Кривбас". Програш перервав більш ніж річну безпрограшну серію дніпрян в УПЛ. У заключному матчі календарного року, який проходив у Кривому Розі, тренерський штаб дніпрян не міг задіяти кількох легіонерів. В іншому склад команди був звичний.

Під час гри команди застала тривога, через що матч перервався на пів години. Коли гра відновилася за дніпрян пенальті реалізував Добвик.

Проте дніпряни не довго вели у рахунку – вже за 5 хвилин господарі провели стрімку атаку лівим флангом, і влучно пробили у дальній кут. А вже на 73-й хвилині Дебелко спрямував м’яч у сітку.

До закінчення матчу спортклубівці шукали щастя в атаці, утім, їм забракло влучності.

"Хочу, звичайно, подякувати Збройним силам України за те, що ми зуміли провести перше коло нашого чемпіонату. Також  вітаю «Кривбас» з перемогою. Щось особливого по грі казати немає чого. Звичайно, що було важке поле, а хто більше бажав, той і переміг. Суперник намагався грузити м’яч вперед і скористався своїми моментами. Важка гра була, але це футбол. Звичайно, хочеться, щоб ми грали у  футбол, а не так, щоб хлопці, котрі подають м’ячі, не хочуть їх нам віддавати. Давайте вчити хоча б дітей, щоб у майбутньому ми на великих аренах щось здобували і наша збірна грала, а не ховалася від м’яча, і саме грала у футбол. Дуже дякую",- прокоментував підсумки матчу Головний тренер СК «Дніпро-1» Олександр Кучер. 

Раніше ми писали, за які збірні на ЧС-2022 вболівають гравці СК "Дніпро-1". Також ми повідомляли, студент Микита Засенок, який навчається у Дніпрі, став чемпіоном світу з боксу серед молоді.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.