RU

Благодійний Фонд “Помагаєм” разом з Mercy Corps допомагатимуть населенню, постраждалому від бойових дій

Читать на русском

Читать на русском
Благодійний Фонд “Помагаєм” разом з Mercy Corps допомагатимуть населенню, постраждалому від бойових дій
Мешканці регіонів, що постраждали від бойових дій, можуть отримати допомогу від БФ “Помагаєм” та Mercy Corps

Благодійний Фонд “Помагаєм” разом з Mercy Corps допомагатимуть постраждалому населенню внаслідок бойових дій. Мова йде про Дніпропетровську, Харківську, Запорізьку та Донецьку області. Проєкт має дві сфери: гуманітарна допомога та психологічна підтримка.  

Про це комунікаційна менеджерка БФ “Помагаєм” та керівниця проєкту Mercy Corps розповіли в етері Інформатор FM

“Буде 18 виїздів у ці три області: Запорізька, Харківська та Донецька. Також надаватимуть психологічну підтримку постраждалому населенню в 4 областях: Дніпропетровська, Харківська, Запорізька та Донецька”, — розповіла Вероніка Ілюхіна, керівниця проєкту Mercy Corps. 

Комунікаційна менеджерка БФ “Помагаєм” додала, що у партнерстві з Mercy Corps вони хочуть сприяти розбудові економічної сталості та покращенню соціально-психологічного клімату у постраждалих територіальних громадах.

Кому допомагає БФ “Помагаєм”?

Благодійний Фонд “Помагаєм” почав підтримувати прийомні родини та важкохворих дітей у 2009 році. Та у 2014 році вони відкрили шелтер для переселенців. Коли почалася пандемія COVID-19, бенефіціарами також стали постраждалі від домашнього насильства жінки та дітки. 

“Тоді ця проблема загострювалась. І звісно, коли почалася повномасштабна війна — у 2022 році — ми також дуже серйозно розширили свою діяльність. Окрім того, що ми за 2 дні відкрили шелтер, ми почали евакуювати людей з гарячих точок до Дніпра, за кордон. Ми почали дуже масштабно займатися гуманітарною допомогою постраждалим: як у Дніпрі її видавати, так і виїжджати на деокуповані території, на прифронтові зони, туди, де потрібно”, — зазначила Ольга Левченко, комунікаційна менеджерка БФ “Помагаєм”.

Які труднощі додала війна? 

Війна внесла корективи в життя всього суспільства. Через це у волонтерів стало більше викликів та додалось перепон. Зокрема, постійні обстріли, зміна потреб через зміну обставин: постраждалим від підтоплення довелося терміново купувати воду й помпи, через блекаути люди починають просити про генератори й пауербанки. Тому Благодійний Фонд “Помагаєм” радо співпрацює з міжнародними партнерами, такими, як Mercy Corps. За фінансування проєкту фонд може купити все необхідне й розповсюдити по регіонах. 

“Нам дуже багато допомагають. Країні в цілому багато допомагають, у нас з'явилося безліч партнерств з великими міжнародними організаціями. Підтримка справді потужна. Ми дуже раді, що маємо змогу так підтримувати людей”, — акцентувала Ольга Левченко, комунікаційна менеджерка БФ “Помагаєм”.

Допомогти у нелегкій справі може кожен українець. Міжнародні партнери зосереджені на переселенцях та людях, постраждалих від бойових дій, а от гроші для важкохворих дітей доводиться збирати самотужки. 

“У нас тільки що відкрився збір під назвою “Свято для кожного”. Це збір коштів на подарунки для важкохворих діток. Якщо ви хочете долучитися і допомогти дитині з інвалідністю отримати подаруночок під ялиночку - ви можете зайти на наш сайт, Фейсбук або Instagram і перевести будь-яку суму”, — сказала Ольга Левченко, комунікаційна менеджерка БФ “Помагаєм”.

Які плани на майбутнє? 

БФ “Помагаєм” збирається продовжувати свою кропітку роботу та доставляти гуманітарну допомогу туди, де цього потребують українці. Також вони мріють розширитися та більше допомагати переселенцям та місцевим родинам у складних життєвих ситуаціях. 

“Підтримувати їх системно, так, щоб вони посилювали свою стабільність. Ми хочемо продовжувати допомагати жінкам та дітям, продовжувати надавати психологічну допомогу, підтримувати наш реабілітаційний центр, де проходить реабілітація для діток з інвалідністю. Це все ми хочемо залишити і поширити. У нас є і такі мрії, як благодійно-соціальна пекарня ”, — розповіла Ольга Левченко, комунікаційна менеджерка БФ “Помагаєм”.

У планах також облаштувати центр для літніх людей з інвалідністю, які можуть там знаходитись на постійній основі з допомогою та піклуванням медперсоналу. Зараз він ще не працює, але щойно з’являться кошти — проєкт обов’язково втілять у реальність.  

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.