Борис Філатов розповів, як працює Штаб оборони Дніпра без Геннадія Корбана
22 липня у керівника штабу територіальної оборони Дніпра Геннадія Корбана забрали паспорт співробітники прикордонної служби та не дозволили в’їхати в Україну. Це викликало хвилю обурення по всій Україні та багато запитань у мешканців Дніпра щодо забезпечення безпеки міста під час війни.
Міський голова Дніпра Борис Філатов на своїй сторінці в Facebook розповів про стан справ. Про це повідомляє Інформатор. “Я на місці. Штаб оборони міста, яке очолював Геннадій, активно працює. Так, у нас тепер виникло багато логістичних, транспортних, фінансових та просто моральних проблем через те, що величезна кількість питань/контактів була замкнута особисто на Корбана. Замість того, щоб займатися лінійною роботою та життєзабезпеченням Міста, тепер я розбираюся з усіма цими завданнями сам, переконую бізнесменів, які давали гроші на вантажівки під чесне ім'я Геннадія, заспокоюю менеджерів транспортних компаній, умовляю постачальників і взагалі припиняю чужих. Так, недопуск в Україну Корбана повністю зруйнував управління Штабом Дніпра. І це гірко, несправедливо та безглуздо”, - написав Борис Філатов. Мер Дніпра повідомив, що Геннадій Корбан зараз на зв'язку, він нарешті залишив транзитну зону, куди його виставили без документів як людину без громадянства. Він дистанційно допомагає і абсолютно включений до роботи Штабу. Борис Філатов пообіцяв найближчим часом надати план громадської підтримки Геннадія Корбана. Разом з цим він призвав містян не виходити мітинги, пікети та демонстрації, а діяти виключно у правовому полі.
Платон Бережний