У середу, 24 червня, трамваї №15 у Дніпрі закінчать роботу раніше. Причина – ремонт трамвайної колії в районі перехрестя проспекту Івана Мазепи та вулиці Київської. Останнє відправлення від залізничного вокзалу відбудеться о 20:15, а від вулиці Криворізької – о 20:46.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт КП “Дніпровський електротранспорт”.
Комунальники просять враховувати дану інформацію при плануванні своїх поїздок.
Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі на маршрут №1 вийшов другий низькопідлоговий трамвай. Також читайте про ремонт трамвайного переїзду на вулиці Чорних Запорожців. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі на проспекті Мазепи трамвай №15 зійшов з рейок.