RU

“Це абсурд”: Коломойський щодо звинувачень у справі “ПриватБанку”

Читать на русском

Читать на русском
“Це абсурд”: Коломойський щодо звинувачень у справі “ПриватБанку”
Коломойський навів свої аргументи

15 вересня бізнесмену Ігорю Коломойському Шевченківський районний суд Києва збільшив суму застави в декілька разів з 510 мільйонів до понад 3,8 мільярда гривень. Однак прокуратура просила збільшити його до 5,8 мільярда гривень. Під час судового засідання Коломойський взяв слово

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Інформатор Україна

Бізнесмен назвав звинувачення абсурдними та зазначив, що не розкрадав гроші з “ПриватБанку”. Він зазначив, що каси "Привату" перевіряють в НБУ, а звинувачення назвав "нереальними та фантастичними", оскільки це було б можливо лише при залученні до злочину всіх працівників "ПриватБанку" чи навіть працівників НБУ. 

"Я 2013 року погасив за нього кредит за порукою, а 2020 року він мені повернув 30% від тієї вартості, що була погашена в 2013-му. Це вважається, що я його "шахрайськи обібрав". А в новій історії, що я отримав учора про зміну раніше повідомленої підозри говориться, що я пограбував "ПриватБанк" на 5,8 млрд. Причому пограбував шляхом невнесення грошових коштів у "ПриватБанк" і отримання на свій приватний рахунок безготівкових коштів, які потім витрачав на свій розсуд”, — заявив Коломойський.

Бізнесмен сказав, що Нацбанк уважно слідкує діяльністю банків і в НБУ помітили б розбіжності в цифрах. 

“Нацбанк дивиться залишки. У тебе за ордерами там знаходиться 10 млрд, а насправді 4 млрд і вони вже закінчуються. Але ти біжиш у Нацбанк і кажеш — дайте мені швиденько готівкові кошти. А Нацбанк тобі скаже “ти що, переплутав щось? На 6 мільярдів? В тебе, ти кажеш, залишок 2 млрд, а за нашими розрахунками 8 млрд. Коли в тебе залишиться 3, тоді приходь. І все, банк зупинився. Тобто кожен день мали підробляти ці ордери, здавати в касу, казати, що там на 6 млрд більше, хоча насправді на 6 млрд було менше. І це все відбувається з лютого 2014 року до націоналізації”, – розкритикував звинувачення Коломойський.  

Бізнесмен нагадав, що за місяць до націоналізації банку приїхала “група захоплення, в якій було близько 50 людей”. Тоді вони зняли залишки каси і мали б помітити, якщо там не вистачало 6 млрд гривень. 

Нагадаємо, що ми писали, чи позбавили Коломойського українського громадянства. Крім того, Інформатор повідомляв, що Коломойському оголосили третю підозру щодо справи “ПриватБанку”. Також про вручення підозру Коломойському висловився міський голова Дніпра Борис Філатов. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.