RU

Розмір застави збільшено: суд переобрав запобіжний захід Коломойському

Читать на русском

Читать на русском
Розмір застави збільшено: суд переобрав запобіжний захід Коломойському
Суд переобрав запобіжний захід Коломойському, збільшивши заставу

15 вересня бізнесмену та колишньому очільнику Дніпропетровської ОВА Ігорю Коломойському змінили запобіжний захід. Так, Шевченківський районний суд Києва збільшив суму застави в декілька разів від попередньої. Клопотання прокуратури про більшу суму райсуд задовольнив частково. 

Коломойський має заплатити залог “пропорційно завданій шкоді”. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Інформатор Україна

“Шевченківський райсуд Києва збільшив розмір застави Ігорю Коломойському - з майже 510 мільйонів гривень до понад 3,8 мільярда гривень”, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що прокуратура просила 5,8 мільярда гривень застави. Втім, київський районний суд погодив лише 3,8 мільярда. 

Зауважимо, що Служба безпеки України та Бюро економічної безпеки України звинувачують бізнесмен Коломойського у причетності до фальсифікації платіжних документів та відмиванні доходів. Він зумів отримати нелегальним шляхом понад 5,8 мільярда гривень у період з 2013 по 2014 роки.

Коломойський усе заперечує. Він не планує вносити заставу. Колишній співвласник “ПриватБанку” після арешту від 2 вересня перебуває під вартою в ізоляторі київської СБУ.

Нагадаємо, що Коломойському оголосили третю підозру. Писали ми й про те, чи позбавили олігарха українського громадянства. Також читайте, що Філатов висловився про вручення підозри Коломойському. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.