RU

“Це є пряме порушення Конституції”: омбудсмен Лубінець категорично проти надання додаткових повноважень ТЦК

Читать на русском

Читать на русском
“Це є пряме порушення Конституції”: омбудсмен Лубінець категорично проти надання додаткових повноважень ТЦК
Як Лубінець ставить до надання додаткових повноважень ТЦК

Як і раніше омбудсмен Дмитро Лубінець категорично проти, щоб працівникам ТЦК надали додаткові повноваження. Вони є військовим підрозділом та не мають права обмежувати права українців. Адже, за його словами, це пряме порушення Конституції України. 

Про це під час етеру розповів уповноважений ВР із прав людини Дмитро Лубінець, — пише Інформатор. 

“У нас є інші органи, які можуть впроваджувати подібні інструментарії для людей, які відмовляються від проходження військової служби, але це точно не можуть робити ТЦК. Отже, військові”, — акцентував Лубінець. 

Він додав, що якщо це врахують — він готовий підтримувати запропоновану редакцію. В інакшому випадку — виступатиме категорично проти. 

“Всі ми розуміємо, що нам як державі для виживання законопроєкт новий про мобілізацію потрібен, але знову ж таки я буду ретельно його вивчати. Якщо там буде суперечності по відношенню до Конституції України, я знову буду категорично виступати проти”, — сказав він. 

Нагадаємо, що омбудсмен Лубінець відреагував на викрадення чоловіків ТЦК для мобілізації. Також читайте, що у Нацполіції відповіли, чи будуть видавати повістки військовозобов'язаним. Писали ми й про те, що у Кривому Розі керівник громадської організації за 10 тисяч доларів допомагав чоловіку уникнути мобілізації.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.