RU
Головна
Дніпро
10:50, 8 Грудень
Информатор UA

Интро

У четвер, 8 грудня, синоптики прогнозували сніг із дощем та сильний туман. У Дніпрі з самого ранку через негоду паралізований або ускладнений рух на декількох вулицях. Сталося багато ДТП. Затримується й громадський транспорт. На автобусних зупинках утворилися величезні черги.  Багато дніпрян через складнощі з транспортом скористувалися послугами таксі. Інформатор вирішив перевірити, скільки наразі коштують послуги таксистів. Для перевірки ми обрали чотири популярні сервіси таксі — Bolt, Uklon, Uber та Opti. Ми спланували маршрут від вулиці Панікахи до центру міста (район "Мост-Сіті"). Середній цінник за послуги таксистів складає 300 гривень. Найдешевшим виявився Uber, у нас вийшло 95 гривень з урахуванням знижки. Без акційної пропозиції вартість складає 155 гривень за клас UberX та 189 гривень за Comfort. Майте на увазі, що в “Убері” може й не бути вільних водіїв.  Ціна на Bolt Ціни Opti Ціни Uber Ціни Uklon Для порівняння сервіси Bolt, Uklon та Opti просять за послуги від 300 гривень. Інші додаткові послуги, типу класу бізнес або "швидко", коштуватимуть значно дорожче — від 450 гривень. Будьте уважні, оскільки ціни щоразу змінюються. Плануйте свій маршрут завчасно. Раніше Інформатор нагадував, що у Дніпрі 8 грудня не працюватиме електротранспорт. Також через ожеледь на дорогах тимчасово призупинена робота маршрутів №18, №73, №101а. Окрім того, у Дніпрі та області погіршиться погода.

Через ожеледицю у Дніпрі стрімко зросли ціни на таксі: скільки коштує

Читать на русском

Читать на русском
Через ожеледицю у Дніпрі стрімко зросли ціни на таксі: скільки коштує
Послуги таксистів коштують дорого

У четвер, 8 грудня, синоптики прогнозували сніг із дощем та сильний туман. У Дніпрі з самого ранку через негоду паралізований або ускладнений рух на декількох вулицях. Сталося багато ДТП. Затримується й громадський транспорт. На автобусних зупинках утворилися величезні черги. 

Багато дніпрян через складнощі з транспортом скористувалися послугами таксі. Інформатор вирішив перевірити, скільки наразі коштують послуги таксистів.

Для перевірки ми обрали чотири популярні сервіси таксі — Bolt, Uklon, Uber та Opti. Ми спланували маршрут від вулиці Панікахи до центру міста (район "Мост-Сіті"). Середній цінник за послуги таксистів складає 300 гривень.

Найдешевшим виявився Uber, у нас вийшло 95 гривень з урахуванням знижки. Без акційної пропозиції вартість складає 155 гривень за клас UberX та 189 гривень за Comfort. Майте на увазі, що в “Убері” може й не бути вільних водіїв. 

Ціна на Bolt
Ціна на Bolt
Ціни Opti
Ціни Opti
Ціни Uber
Ціни Uber
Ціни Uklon
Ціни Uklon

Для порівняння сервіси Bolt, Uklon та Opti просять за послуги від 300 гривень. Інші додаткові послуги, типу класу бізнес або "швидко", коштуватимуть значно дорожче — від 450 гривень. Будьте уважні, оскільки ціни щоразу змінюються. Плануйте свій маршрут завчасно.

Раніше Інформатор нагадував, що у Дніпрі 8 грудня не працюватиме електротранспорт. Також через ожеледь на дорогах тимчасово призупинена робота маршрутів №18, №73, №101а. Окрім того, у Дніпрі та області погіршиться погода.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.