Військово-обліковий документ в електронній формі (наприклад, у відповідному застосунку мобільного телефону, або у вигляді роздрукованого військово-облікового документа з QR кодом) є рівнозначним паперовому військово-обліковому документу. Вони мають однакову юридичну силу. Роз’яснення надав Директорат цифрової трансформації у сфері оборони Міністерства оборони Україн
Електронний військово-обліковий документ дозволяє уповноваженим працівникам ТЦК та СП, Національної поліції, Держприкордонслужби зчитувати його за допомогою будь-яких засобів (телефони, планшети), на яких може бути встановлений застосунок Резерв+ та які мають камеру. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт Міністерства оборони України.
Роботодавцю цей документ дозволяє формувати список військовозобов'язаних, які пропонуються до бронювання на період мобілізації та на воєнний час.
Нагадаємо, раніше ми писали, що у додатку «Резерв+» відображається статус бронювання. Також читайте, що Дніпропетровська область увійшла у трійку лідерів за бронюванням працівників на порталі «Дія». Крім цього, Інформатор повідомляв про те, як у Дніпропетровській області ділки допомагали військовим демобілізуватися зі служби.