RU

Чи потрібно чоловікам в Україні носити з собою військово-обліковий документ: роз'яснення вимог нового закону про мобілізацію

Читать на русском

Читать на русском
Чи потрібно чоловікам в Україні носити з собою військово-обліковий документ: роз'яснення вимог нового закону про мобілізацію
Україна впроваджує нові вимоги щодо військового обліку

В Україні чоловіки від 18 до 60 років повинні мати при собі військово-обліковий документ. Цього вимагає норма закону про мобілізацію, який 16 квітня підписав президент України Володимир Зеленський. Проте є певні особливості.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Інформатор Україна

Відповідно до закону, військово-обліковий документ повинні носити при собі всі громадяни чоловічої статі зазначеного віку, незалежно від того, перебувають вони на військовому обліку чи ні. Навіть ті, хто був виключений з обліку, повинні мати при собі військовий квиток.

У будь-який момент представники військкоматів чи правоохоронці можуть звернутися за перевіркою відповідних документів, наприклад, у публічному місці.

Крім того, під час перевірки документів представники ТЦК та правоохоронці можуть здійснювати фото- та відеофіксацію. Дійсність військово-облікових документів перевірятиметься з використанням Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних і резервістів.

Нагадаємо про деталі про електронні повістки, способи оновлення даних та явку до ТЦК “обмежено придатних” згідно з законом про мобілізацію. Раніше ми повідомляли, як вилучатимуть автомобілі на потреби ЗСУ за новим законом про мобілізацію. Також читайте, коли почне діяти та як вплине на виїзд чоловіків за кордон новий закон про мобілізацію в Україні.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.