RU
Головна
Україна
08:03, 20 Січня
Информатор UA

Интро

Міністерство освіти і науки повідомило, що учні будуть звільнені від проходження іспитів. Відповідний наказ вже передали до Міністерства юстиції. Він набирає чинності відразу після його оприлюднення.  Про це повідомляє Інформатор посилаючись на Інформатор Україна. .  Працівники підготували відповідний наказ від 11.01.2023 року № 19 “Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2022/2023 навчальному році” Раніше ми писали, як зробити дистанційне навчання безпечнішим. Та нагадуємо, як зміниться вступна кампанія у 2023 році.  Юлія Безверхня

Чи складатимуть учні 4 та 9 класів ДПА цього року: рішення МОН

Читать на русском

Читать на русском
Чи складатимуть учні 4 та 9 класів ДПА цього року: рішення МОН
Наказ набирає чинності відразу після його оприлюднення

Міністерство освіти і науки повідомило, що учні будуть звільнені від проходження іспитів. Відповідний наказ вже передали до Міністерства юстиції. Він набирає чинності відразу після його оприлюднення. 

Про це повідомляє Інформатор посилаючись на Інформатор Україна. . 

Працівники підготували відповідний наказ від 11.01.2023 року № 19 “Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2022/2023 навчальному році”

Раніше ми писали, як зробити дистанційне навчання безпечнішим. Та нагадуємо, як зміниться вступна кампанія у 2023 році

Юлія Безверхня

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.