RU
Головна
Дніпро
16:10, 27 Листопада
Информатор UA

Интро

Дніпро поступово виходить з повного блекауту. Та ситуація з енергетикою змінюється щогодини. Наразі в місті та області діють екстрені відключення світла.  Інформатор вийшов на вулиці міста та дізнався, як дніпряни проводять свій час у темряві. Так, більшість містян починає займатися хатніми справами. Після йдуть відпочинок та хоббі.  “Намагаюся працювати на комп’ютері, поки там є заряд. А взагалі намагаюся не сходити з ума та не деградувати. Читаю при свічках, роблю фізичні вправи. Одним словом - розвиваюсь”, — поділився чоловік.    Та є ті, хто в першу чергує дбає про домашніх улюбленців.  “Відразу ставимо ліхтарик, щоб наші рибки не загинули. Тому що вимикається світло і в них вимикаються всі прилади, які дають їм кисень. Ось, тому відразу ставимо їм ліхтарик, а потім вже собі беремо. Своїми справами займаємось, у телефоні є мобільний інтернет,  і чекаємо світло, або готуємо”, — поділились місцеві жительки.  Знаходять собі заняття і підлітки. Хтось бере в руки пензлик та малює, хтось вчить уроки при свічках, а хтось дивиться фільми на телефоні. “Я починаю малювати та слухаю аудиоісторії. Я беру одну свічку в руку, іншою малюю”, — поділилася Соня.  Нагадаємо, що приготувати їсти, якщо немає світла. Також читайте, як приготувати їжу, якщо немає світла та газопостачання. Писали ми й про те, де у Дніпрі та області знаходяться “Пункти незламності”. Відео: Владислав Степанов

Чим займаються дніпряни, коли в їхніх оселях вимикають світло

Читать на русском

Читать на русском
Чим займаються дніпряни, коли в їхніх оселях вимикають світло
Що роблять дніпряни, коли вимикають світло

Дніпро поступово виходить з повного блекауту. Та ситуація з енергетикою змінюється щогодини. Наразі в місті та області діють екстрені відключення світла

Інформатор вийшов на вулиці міста та дізнався, як дніпряни проводять свій час у темряві. Так, більшість містян починає займатися хатніми справами. Після йдуть відпочинок та хоббі. 

“Намагаюся працювати на комп’ютері, поки там є заряд. А взагалі намагаюся не сходити з ума та не деградувати. Читаю при свічках, роблю фізичні вправи. Одним словом - розвиваюсь”, — поділився чоловік. 

 

Та є ті, хто в першу чергує дбає про домашніх улюбленців. 

“Відразу ставимо ліхтарик, щоб наші рибки не загинули. Тому що вимикається світло і в них вимикаються всі прилади, які дають їм кисень. Ось, тому відразу ставимо їм ліхтарик, а потім вже собі беремо. Своїми справами займаємось, у телефоні є мобільний інтернет,  і чекаємо світло, або готуємо”, — поділились місцеві жительки. 

Знаходять собі заняття і підлітки. Хтось бере в руки пензлик та малює, хтось вчить уроки при свічках, а хтось дивиться фільми на телефоні.

“Я починаю малювати та слухаю аудиоісторії. Я беру одну свічку в руку, іншою малюю”, — поділилася Соня. 

Нагадаємо, що приготувати їсти, якщо немає світла. Також читайте, як приготувати їжу, якщо немає світла та газопостачання. Писали ми й про те, де у Дніпрі та області знаходяться “Пункти незламності”.

Відео: Владислав Степанов

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.