RU
Головна
Область
13:12, 23 Січня
Информатор UA

Интро

Упродовж двох років мешканець одного із сіл Дніпровського району запрошував двох сестер до себе додому під різними приводами. Відомо, що дівчатка проживали по сусідству. Залишаючись у квартирі наодинці, він систематично вчиняв розпусні дії стосовно дівчаток та неодноразово ґвалтував старшу з сестер. На момент вчинення злочину потерпілим було 11 та 9 років, - пише Інформатор із посиланням на Дніпропетровську обласну прокуратуру. Зловмиснику вже повідомили про підозру за фактом зґвалтування та вчинення розпусних дій щодо малолітніх дітей (ч. 6 ст. 152, ч. 2 ст. 156 КК України). Наразі підозрюваному обрали запобіжний захід – тримання під вартою. Раніше ми розповідали, що у Дніпропетровській області "волонтери" продавали бронежилети, що призначалися для ЗСУ. Також ми писали, що у Павлограді затримали трьох фанатів “руського міра”, які захоплювались керівництвом країни-агресора та підтримували дії ворога на території України.

Дівчаткам було 11 та 9 років: у Дніпропетровській області затримали ґвалтівника

Читать на русском

Читать на русском
Дівчаткам було 11 та 9 років: у Дніпропетровській області затримали ґвалтівника
Наразі підозрюваному обрали запобіжний захід – тримання під вартою.

Упродовж двох років мешканець одного із сіл Дніпровського району запрошував двох сестер до себе додому під різними приводами. Відомо, що дівчатка проживали по сусідству. Залишаючись у квартирі наодинці, він систематично вчиняв розпусні дії стосовно дівчаток та неодноразово ґвалтував старшу з сестер.

На момент вчинення злочину потерпілим було 11 та 9 років, - пише Інформатор із посиланням на Дніпропетровську обласну прокуратуру.

Зловмиснику вже повідомили про підозру за фактом зґвалтування та вчинення розпусних дій щодо малолітніх дітей (ч. 6 ст. 152, ч. 2 ст. 156 КК України).

Наразі підозрюваному обрали запобіжний захід – тримання під вартою.

Раніше ми розповідали, що у Дніпропетровській області "волонтери" продавали бронежилети, що призначалися для ЗСУ. Також ми писали, що у Павлограді затримали трьох фанатів “руського міра”, які захоплювались керівництвом країни-агресора та підтримували дії ворога на території України.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.