RU
Головна
Дніпро
10:05, 1 Листопада
Информатор UA

Интро

У Дніпрі поблизу зупинок громадського транспорту почали встановлювати бетонні захисні споруди. Це робиться для безпеки, адже під час повітряних тривог на зупинках може бути досить велелюдно.    Захисні споруди будуть облаштовані біля зупинок де є великий пасажиропотік, а також поблизу місць поруч з якими немає укриттів. Загалом у Дніпрі планують встановити 28 таких споруд. "Оскільки такі конструкції розміщуються на землі, то вони не є сховищем, а саме захисною спорудою. Подібні конструкції пройшли випробування військовими на передових лініях. Згодом для більш естетичного вигляду плануємо разом з головним художником Дніпра їх прикрасити. Звісно ж, головна їхня функція — захисна", — підкреслив головний спеціаліст департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міської ради Іван Васючков. Одна така споруда складається з одинадцяти секцій і може вмістити 28 осіб. Всередині будуть встановлені лавочки, двері й освітлення. Монтаж однієї споруди потребує два дні. Споруда складається з одинадцяти секцій Монтаж однієї споруди потребує два дні   Раніше ми писали, що війська рф завдали ракетного удару по об'єктах енергетичної інфраструктури. Писали ми й про те, як мешканці Дніпра заощаджують електроенергію.

Для безпеки містян: у Дніпрі встановлюють бетонні захисні споруди

Читать на русском

Читать на русском
Для безпеки містян: у Дніпрі встановлюють бетонні захисні споруди
Одна така споруда може вмістити 28 осіб

У Дніпрі поблизу зупинок громадського транспорту почали встановлювати бетонні захисні споруди. Це робиться для безпеки, адже під час повітряних тривог на зупинках може бути досить велелюдно. 
 
Захисні споруди будуть облаштовані біля зупинок де є великий пасажиропотік, а також поблизу місць поруч з якими немає укриттів. Загалом у Дніпрі планують встановити 28 таких споруд.
"Оскільки такі конструкції розміщуються на землі, то вони не є сховищем, а саме захисною спорудою. Подібні конструкції пройшли випробування військовими на передових лініях. Згодом для більш естетичного вигляду плануємо разом з головним художником Дніпра їх прикрасити. Звісно ж, головна їхня функція — захисна", — підкреслив головний спеціаліст департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міської ради Іван Васючков.
Одна така споруда складається з одинадцяти секцій і може вмістити 28 осіб. Всередині будуть встановлені лавочки, двері й освітлення. Монтаж однієї споруди потребує два дні.
Споруда складається з одинадцяти секцій
Споруда складається з одинадцяти секцій
Монтаж однієї споруди потребує два дні
Монтаж однієї споруди потребує два дні
 
Раніше ми писали, що війська рф завдали ракетного удару по об'єктах енергетичної інфраструктури. Писали ми й про те, як мешканці Дніпра заощаджують електроенергію.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.