“Можна по-різному ставитися до мобілізації, але у нас ця мобілізація з початку війни. Це відповідно до законодавства, відповідно до періоду воєнного стану”
Володимир Зеленський, Президент України
Ярослава Магучіх поділилася подробицями про своє життя
Відео Інформатор-Дніпро
Легкоатлетка з Дніпра розповіла про світовий рекорд у стрибках у висоту, майбутнє весілля та TikTok
Ціни на пальне у мережевих АЗС України
Оновлено станом на 19.05.2025
А95+
А95
ДП
ГАЗ
56.89
55.49
54.39
34.5
59.82
56.66
54.82
35.81
60.99
57.99
55.99
36.98
-
50.99
49.12
33.55
60.99
57.99
55.99
36.99
55.99
52.99
50.99
33.99
Актуальний курс кріптовалют
BINANCE COIN (BNB)
649.47
DOGECOIN (DOGE)
0.22
THETA (THETA)
0.89
LITECOIN (LTC)
99.11
BITCOIN (BTC)
105491.46
Чи вбив Коломойський ФК «Дніпро», чи є надія на відродження команди та що було не так із СК «Дніпро-1»
Відео: Інформатор Дніпро
Про головне щодо дніпровського футболу розповів колишній генеральний директор ФК "Дніпро" Андрій Стеценко
Що слухає Україна
10 найпопулярніших пісень за даними Apple Music
1
З якого ти поверху неба?
Jerry Heil, Yarmak
2
Пінаколада
Vitaliy Kozlovskiy
3
Мужчина
Alena Omargalieva
4
Fenomenal'
Dorofeeva
5
Fake ID
Kizaru, Icegergert
6
Атата (Ренебе)
VovaZiLvova
7
Зірочка палай
Анна Трінчер
8
Bad Dreams
Teddy Swims
9
Врубай
Parfeniuk
10
Вимолив
Jerry Heil, Monatik, Evgeny Khmara
«Я буду стояти за свою команду, яку просто вбили»: Руслан Ротань
Відео - Інформатор Дніпро
Про кар’єру, знищення ФК «Дніпро» Коломойським та можливе відродження клубу
ТОП-5 найбагатших людей України у рейтингу Forbes
Вказана динаміка змін за поточний рік
1
Рінат Ахметов
$4,0 млрд.
2
Віктор Пінчук
$2,0 млрд.
3
Вадим Новинський
$1,2 млрд.
4
Костянтин Жеваго
$1,2 млрд.
5
Геннадій Боголюбов
$1,0 млрд.
Для безпеки містян: у Дніпрі встановлюють бетонні захисні споруди
У Дніпрі поблизу зупинок громадського транспорту почали встановлювати бетонні захисні споруди. Це робиться для безпеки, адже під час повітряних тривог на зупинках може бути досить велелюдно.
Захисні споруди будуть облаштовані біля зупинок де є великий пасажиропотік, а також поблизу місць поруч з якими немає укриттів. Загалом у Дніпрі планують встановити 28 таких споруд.
"Оскільки такі конструкції розміщуються на землі, то вони не є сховищем, а саме захисною спорудою. Подібні конструкції пройшли випробування військовими на передових лініях. Згодом для більш естетичного вигляду плануємо разом з головним художником Дніпра їх прикрасити. Звісно ж, головна їхня функція — захисна", — підкреслив головний спеціаліст департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міської ради Іван Васючков.
Одна така споруда складається з одинадцяти секцій і може вмістити 28 осіб. Всередині будуть встановлені лавочки, двері й освітлення. Монтаж однієї споруди потребує два дні.
Споруда складається з одинадцяти секційМонтаж однієї споруди потребує два дні