RU
Головна
Дніпро
09:32, 5 Грудень
Информатор UA

Интро

З понеділка, 5 грудня, Дніпро та область повернуться до графіків стабілізаційних відключень світла. Проте ситуація в енергосистемі залишається складною. Тому громадянам слід економити електрику.  Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію ДТЕК Дніпровські електромережі. Так, світло вимикатимуть для кожного клієнта не більше, ніж на 4 години. Можлива похибка у часі — плюс 30-40 хвилин для перепідключення електропостачання між групами.  “Просимо з розумінням поставитися до можливих відхилень, які можуть виникати для балансування енергосистеми. Робимо все можливе, щоб їх було якомога менше”, — йдеться у повідомлені.  Відключення світла у Дніпрі та області Війська рф продовжують обстрілювати Україну. Під їхнім прицілом залишається критична інфраструктура країни. Після чергового обстрілу, 23 листопада, більшість українців залишились без світла. Деякі регіони повернулися до екстрених відключень світла. Влада почала готуватися до будь-яких сценаріїв та розгорнула “Пункти незламності”. Тут люди можуть зігрітися, підключитися до Інтернету та підзарядити телефони. Також на лівому березі роблять свердловини, а на правому — встановлюють ємності з технічною водою.  Інформатор повідомляв, як придбати Starlink із мінімальними витратами та привезти його в Україну. Раніше ми писали, чи штрафуватимуть у Дніпрі за неправильне паркування під час блекауту. Також читайте, чи був вже блекаут у Дніпрі та області. 

Дніпро та область повертаються до стабілізаційних відключень світла

Читать на русском

Читать на русском
Дніпро та область повертаються до стабілізаційних відключень світла
Дніпро та область повертаються до планових відключень світла

З понеділка, 5 грудня, Дніпро та область повернуться до графіків стабілізаційних відключень світла. Проте ситуація в енергосистемі залишається складною. Тому громадянам слід економити електрику. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію ДТЕК Дніпровські електромережі. Так, світло вимикатимуть для кожного клієнта не більше, ніж на 4 години. Можлива похибка у часі — плюс 30-40 хвилин для перепідключення електропостачання між групами. 

“Просимо з розумінням поставитися до можливих відхилень, які можуть виникати для балансування енергосистеми. Робимо все можливе, щоб їх було якомога менше”, — йдеться у повідомлені. 

Відключення світла у Дніпрі та області

Війська рф продовжують обстрілювати Україну. Під їхнім прицілом залишається критична інфраструктура країни. Після чергового обстрілу, 23 листопада, більшість українців залишились без світла. Деякі регіони повернулися до екстрених відключень світла. Влада почала готуватися до будь-яких сценаріїв та розгорнула “Пункти незламності”. Тут люди можуть зігрітися, підключитися до Інтернету та підзарядити телефони. Також на лівому березі роблять свердловини, а на правому — встановлюють ємності з технічною водою

Інформатор повідомляв, як придбати Starlink із мінімальними витратами та привезти його в Україну. Раніше ми писали, чи штрафуватимуть у Дніпрі за неправильне паркування під час блекауту. Також читайте, чи був вже блекаут у Дніпрі та області

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.