RU

Дніпровські спортсмени здобули дві золоті медалі на Кубку України з армрестлінгу

Спортсменам вдалося вибороти золоті медалі

У селищі Воловець Закарпатської області відбувся Кубок України з армрестлінгу. В ньому взяли участь спортсмени з Дніпра. За підсумками змагань, їм вдалося вибороти дві золоті медалі.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу міськради Дніпра.

Спортсмени з Дніпра Роман Щудро та Олександр Дердель здобули перші місця у ваговій категорії до 90 кг. Останній виконав норматив на майстра спорту України. Загалом у змаганнях взяли участь 191 спортсмен із 19 областей країни.

Раніше Інформатор повідомляв, що колишній гравець ФК “Дніпро” став головним тренером команди УПЛ. Також писали, що у Дніпрі розігрують футболку гравця Володимира Єзерського з матчу зірок. Не забудьте прочитати й про спецпризначенця з Дніпропетровської області, який виборов бронзу на Чемпіонаті світу з Комбат Дзю-Дзюцу.