RU
Головна
Область
11:32, 28 Жовтня
Информатор UA

Интро

У п'ятницю, 28 жовтня, "Укрзалізниця" презентувала оновлений графік руху поїздів. Він передбачає 14 нових рейсів, серед яких 4 поїзди міжнародного сполучення, 4 нові рейси Інтерсіті+, а також одразу 58 оптимізованих рейсів по Україні й за кордон. Частина змін стосується Дніпра та області. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу "УЗ". Серед ключових оновлень по маршрутах в межах України варто відзначити Поїзд №65/66 Харків – Умань, який сполучить обидва міста з Дніпром. Також з'являться нові сполучення через Дніпро:  Поїзд № 131/132 Запоріжжя – Львів. Він прямуватиме через Київ, Житомир та Ковель, надаючи мешканцям північного Полісся зручне сполучення з Волинню, Львівщиною, столицею та Дніпром.  Поїзд № 191/192 Краматорськ – Одеса. Він прямуватиме через Дніпро та дасть змогу жителям Донбасу напередодні зими виїхати ближче до південних регіонів. Крім того, відновлюється ціла низка маршрутів, що курсували до повномасштабної війни: № 3/4 Запоріжжя – Львів подовжено до Ужгорода на щоденній основі; № 5/6 Запоріжжя – Івано-Франківськ подовжено до Рахова; № 41/42 Дніпро – Львів подовжено до Трускавця. Раніше ми повідомляли про те, що на залізничному вокзалі Дніпра посилили безпеку. Також писали, що "Укрзалізниця" призначила додатковий потяг через Дніпропетровську область до Києва.

Зміниться графік руху потягів «Укрзалізниці»: які будуть ходити через Дніпро та область

Читать на русском

Читать на русском
Зміниться графік руху потягів «Укрзалізниці»: які будуть ходити через Дніпро та область
Нові рейси і зміни в старих

У п'ятницю, 28 жовтня, "Укрзалізниця" презентувала оновлений графік руху поїздів. Він передбачає 14 нових рейсів, серед яких 4 поїзди міжнародного сполучення, 4 нові рейси Інтерсіті+, а також одразу 58 оптимізованих рейсів по Україні й за кордон.

Частина змін стосується Дніпра та області. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу "УЗ".

Серед ключових оновлень по маршрутах в межах України варто відзначити Поїзд №65/66 Харків – Умань, який сполучить обидва міста з Дніпром. Також з'являться нові сполучення через Дніпро:

  •  Поїзд № 131/132 Запоріжжя – Львів. Він прямуватиме через Київ, Житомир та Ковель, надаючи мешканцям північного Полісся зручне сполучення з Волинню, Львівщиною, столицею та Дніпром. 
  • Поїзд № 191/192 Краматорськ – Одеса. Він прямуватиме через Дніпро та дасть змогу жителям Донбасу напередодні зими виїхати ближче до південних регіонів.

Крім того, відновлюється ціла низка маршрутів, що курсували до повномасштабної війни:

  • № 3/4 Запоріжжя – Львів подовжено до Ужгорода на щоденній основі;
  • № 5/6 Запоріжжя – Івано-Франківськ подовжено до Рахова;
  • № 41/42 Дніпро – Львів подовжено до Трускавця.

Раніше ми повідомляли про те, що на залізничному вокзалі Дніпра посилили безпеку. Також писали, що "Укрзалізниця" призначила додатковий потяг через Дніпропетровську область до Києва.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.