RU

До 17 тисяч гривень: в Україні пропонують ввести новий штраф для водіїв-екстремалів

Читать на русском

Читать на русском
До 17 тисяч гривень: в Україні пропонують ввести новий штраф для водіїв-екстремалів
Новий законопроєкт

Водіїв, які займаються вуличним дрифтом, планують карати штрафами. Про це йдеться у новому законопроєкті, який зареєстрували у Верховній Раді. Порушникам загрожує штраф від 8 500 гривень до 17 тисяч гривень. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Верховну Раду України.  

За перше порушення - штрафу в розмірі 8 500 гривень. За повторне порушення протягом року – 17 тисяч гривень із позбавленням права керування транспортним засобом на строк від шести місяців до одного року.

У пояснювальній записці автори законопроєкту наголосили на частих випадках нелегального дрифту на території житлових масивів і парковок, які створюють додаткову загрозу пішоходам, водіям інших транспортних засобів і порушують спокій громадян.

“Законопроєкт спрямований на посилення захисту учасників дорожнього руху від небезпечних дій водіїв, які здійснюють дрифтування, та посилення захисту людей від впливу шуму, що виникає під час дрифтування”, – йдеться в записці.

Нагадаємо, що в України планують штрафувати власників автівок та мотоциклів за надмірний шум на дорозі. Раніше ми писали, як в “Дії” замінити водійське посвідчення. Також читайте, що в Україні по-новому перевірятимуть водіїв на алкоголь.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.