RU
Головна
Область
19:32, 21 Вересня
Информатор UA

Интро

До Дніпропетровської області приїхав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко. Він представив нового керівника "Українського науково-дослідницького інституту медико-соціальних проблем інвалідності". Також міністр зауважив, що всі медико-соціальні експертні комісії (МСЕК) мають працювати відповідно до нормативно-правових актів, які спрощують проходження експертизи у воєнний час. Віктор Ляшко зазначив, що через повномасштабну війну ростуть показники інвалідизації. Тому питання встановлення інвалідності або продовження її строку зараз хвилюють багато українських родин. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію МОЗ. "І робота МСЕК сьогодні полягає в підтримці таких пацієнтів та усілякому сприянні, а не в створенні їм перепон. Нещодавно Президент України у відповідь на одну із петицій звернув увагу Уряду на наявність проблем у роботі МСЕК щодо фактів їх непрозорої діяльності. І зараз наше головне завдання подолати це ганебне явище. Не задумуючись будемо змінювати управлінців там, де буде спротив. І, як ми бачимо сьогодні, національних закладів це також стосується. Вдячний правоохоронцям, які активно викривають злочинні дії осіб, що фальсифікують довідки МСЕК”, — сказав Віктор Ляшко. В МОЗ зауважили, що якщо термін інвалідності добіг кінця під час дії воєнного стану, то інвалідність продовжується автоматично без перекомісії до кінця дії воєнного стану та впродовж 6 місяців після його припинення/скасування. Також спрощено процедуру встановлення інвалідності. Під час війни інвалідність можна встановити заочно та незалежно від місця реєстрації, проживання чи перебування особи. Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі побувала Ірина Верещук. Також читайте, що до Дніпропетровської області приїхав Андрій Шевченко. До Дніпропетровської області приїхав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко Він представив нового керівника "Українського науково-дослідницького інституту медико-соціальних проблем інвалідності"  

До Дніпропетровської області приїхав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко

Читать на русском
До Дніпропетровської області приїхав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко представив нового керівника "Українського науково-дослідницького інституту медико-соціальних проблем інвалідності"

До Дніпропетровської області приїхав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко. Він представив нового керівника "Українського науково-дослідницького інституту медико-соціальних проблем інвалідності". Також міністр зауважив, що всі медико-соціальні експертні комісії (МСЕК) мають працювати відповідно до нормативно-правових актів, які спрощують проходження експертизи у воєнний час.

Віктор Ляшко зазначив, що через повномасштабну війну ростуть показники інвалідизації. Тому питання встановлення інвалідності або продовження її строку зараз хвилюють багато українських родин. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію МОЗ.

"І робота МСЕК сьогодні полягає в підтримці таких пацієнтів та усілякому сприянні, а не в створенні їм перепон. Нещодавно Президент України у відповідь на одну із петицій звернув увагу Уряду на наявність проблем у роботі МСЕК щодо фактів їх непрозорої діяльності. І зараз наше головне завдання подолати це ганебне явище. Не задумуючись будемо змінювати управлінців там, де буде спротив. І, як ми бачимо сьогодні, національних закладів це також стосується. Вдячний правоохоронцям, які активно викривають злочинні дії осіб, що фальсифікують довідки МСЕК”, — сказав Віктор Ляшко.

В МОЗ зауважили, що якщо термін інвалідності добіг кінця під час дії воєнного стану, то інвалідність продовжується автоматично без перекомісії до кінця дії воєнного стану та впродовж 6 місяців після його припинення/скасування. Також спрощено процедуру встановлення інвалідності. Під час війни інвалідність можна встановити заочно та незалежно від місця реєстрації, проживання чи перебування особи.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі побувала Ірина Верещук. Також читайте, що до Дніпропетровської області приїхав Андрій Шевченко.

До Дніпропетровської області приїхав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко
До Дніпропетровської області приїхав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко
Він представив нового керівника "Українського науково-дослідницького інституту медико-соціальних проблем інвалідності"
Він представив нового керівника "Українського науково-дослідницького інституту медико-соціальних проблем інвалідності"

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.