RU
Головна
Дніпро
11:34, 19 Березня
Информатор UA

Интро

До однієї з лікарень Дніпра доставили 6-річного хлопчика. Попередньо, в нього діагностували закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку. Він був у контактному стані. Виявилось, що 18 березня дитина гралась з однолітками у зруйнованій покинутій будівлі в селі Зелений Гай Нікопольського району. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на власні джерела. Частина дверного отвору і частина цегляної стіни обвалились на голову малюку. Після надання первинної медичної допомоги потерпілого перевели до обласного центру. Нагадаємо, раніше ми писали, що до реанімації дніпровської лікарні доставили півторарічного хлопчика. Також читайте, що до лікарні Дніпра у важкому стані доставили однорічну дитину. Вона перекинула на себе чашку з окропом. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Павлограді врятували маленьку дівчинку, яка вдавилася цукеркою.

До лікарні Дніпра доставили 6-річного хлопчика, який грав з однолітками та травмувався: що трапилось

Читать на русском

Читать на русском
До лікарні Дніпра доставили 6-річного хлопчика, який грав з однолітками та травмувався: що трапилось
У Дніпропетровській області 6-річний хлопчик травмувався, коли грав з друзями

До однієї з лікарень Дніпра доставили 6-річного хлопчика. Попередньо, в нього діагностували закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку. Він був у контактному стані.

Виявилось, що 18 березня дитина гралась з однолітками у зруйнованій покинутій будівлі в селі Зелений Гай Нікопольського району. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на власні джерела.

Частина дверного отвору і частина цегляної стіни обвалились на голову малюку. Після надання первинної медичної допомоги потерпілого перевели до обласного центру.

Нагадаємо, раніше ми писали, що до реанімації дніпровської лікарні доставили півторарічного хлопчика. Також читайте, що до лікарні Дніпра у важкому стані доставили однорічну дитину. Вона перекинула на себе чашку з окропом. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Павлограді врятували маленьку дівчинку, яка вдавилася цукеркою.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.