Філатов показав снігоприбиральну техніку та розповів, чим Дніпро посипатиме дороги взимку

Філатов показав снігоприбиральну техніку та розповів, чим Дніпро посипатиме дороги взимку
Дніпро готовий до зими
Дніпро готовий до настання холодів і зимових опадів. Майже пів тисячі дорожніх робітників і понад 200 різних машин спецтехніки для прибирання снігу ладні стати до роботи одразу, як це буде потрібно.
 
Повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради.
«Це дуже така потужна картинка. Сьогодні поспілкувалися з працівниками, подивились техніку. Усе готове до прибирання снігу. Хочу висловити слова подяки всім, хто цим опікувався. Впораємся разом», — заявив міський голова Дніпра Борис Філатов.
Він також пояснив ситуацію з наявністю технічної солі для посипання доріг. Як відомо, раніше всі територіальні громади країни купували її в Соледарі. Однак після того, як це місто окупували війська рф, придбати сіль можна лише за кордоном. Утім, ціна на неї збільшилася чи не в десять разів.
"Дніпро має необхідні запаси, які лишилися з минулої зими, і використовуватиме їх ощадливо. Крім цього, у міста достатньо протиожеледних сумішей",- зауважив Філатов.
Тож незабаром біля зупинок транспорту і на перехрестях почнуть встановлювати ємності з посипальними матеріалами. Як і раніше, під час рясних снігопадів розчищатимуть насамперед мости, шляхопроводи, підйоми та спуски доріг, а також під’їзди до лікарень. 
      
Кермувальник самоскида Олексій, який чистить вулиці і траси, вже зараз нагадує водіям про деякі зимові поради. Дотримуючись їх, кожен може допомогти міським службам тримати дороги чистими — навіть після хуртовин.
«Прохання до місцевих мешканців і всіх переселенців: за можливості не лишати машини на узбіччі. Техніка працює вночі, тож автівки дуже заважають. А за несприятливої погоди краще користуватися громадським транспортом», — наголосив Олексій.
У Дніпрі майже 200 одиниць спецтехніки
У Дніпрі понад 200 одиниць спецтехніки
І майже пів тисячі комунальників
І майже пів тисячі комунальників
Запаси солі
Запаси солі
Розчищатимуть насамперед мости, шляхопроводи
Розчищатимуть насамперед мости, шляхопроводи
Незабаром почнуть встановлювати ємності з посипальними матеріалами
Незабаром почнуть встановлювати ємності з посипальними матеріалами
Прохання не лишати машини на узбіччі
Прохання не лишати машини на узбіччі

Платон Бережний

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити